Unreal Championship 2 - úplně nová cesta

Epic games brzy vydají na Xbox střílečku Unreal Championship 2. Tato hra však nebude pouhou předělávkou Unreal Tournament 2004, nabídne mnoho věcí v sérii dosud neviděných. Souboje zblízka, pohled třetí osoby a přítomnost hosta z Mortal Kombatu jsou pouze některé z nich.

Unreal z pohledu třetí osoby - to zní skoro jako svatokrádež. Přesto se Epic odhodlali k tomuto kroku, hlavně kvůli lepšímu ovládání postavy při akrobacii okolo zdí. Určitě jim ale přišel na mysli i použitelnější výhled při boji na ostří nože. Poprvé v průběhu série budete moci vytáhnout meč a protivníka pěkně rozsekat. Pokud jej jen načnete, zůstane omráčený a správnou kombinací tlačítek použijete úder z milosti. Tohle se hodí hlavně rychlým postavám proti těžkotunážníkům.

  

A propos, když jsme u postav, tak hra bude obsahovat čtrnáct odlišných charakterů, každý v něčem zvláštní. Nejvíce asi zaujme host z Mortal Kombat, samotný Lord Raiden, který bojuje holí a může se po aréně teleportovat. Zase, narozdíl od ostatních, nevyužije štítu, který je možné chytit k meči do druhé ruky a použít na ochranu. Kdo se za něj nechce krčit, jistě nepohrdne možností odpálit nepřátelský projektil zase zpět na střelce.

Zdroj: Shacknews

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce