Unreal Tournament 3, GameSpy a PS3 spojují síly

GameSpy není pouze populárním herním serverem, nýbrž také rozsáhlým online systémem, jenž zprostředkovává multiplayerová klání mezi hráči celého světa, uchovává statistiky jednotlivých her, dovoluje uživatelům komunikovat mezi sebou a tak dále. Nejnovější verze nástrojů GameSpy bude dle tiskového prohlášení využívat také očekávaný hit Unreal Tournament 3 a řada dalších titulů běžících na jeho enginu. Proč být vzrušen tím, že tvůrčí společnost Epic Games licencuje externí platformu ke správě multiplayeru svého produktu? Především proto, že služba GameSpy bude přítomna nejen v PC verzi, ale také na konzoli Playstation 3.

  

 

Již dnes si hráči na Xbox 360 a PC mohou dát multiplatformní partičku Halo 2, ovšem možnost spojit se s PS3 na rozumné úrovni má přinést právě až Unreal Tournament 3 – ve velkém a plně funkčním stylu. Verze na konzoli od Sony bude podporovat klávesnici a myš, takže výhoda přesnějšího ovládání na PC je rázem smazána a hlavní role se chápou čisté dovednosti hráčů. Systém GameSpy dále nabídne všechny doplňky poplatné dnešním standardům multiplayerových her. GameSpy Matchmaking pomůže bleskově naleznout protivníka odpovídajícího hráčově úrovni, Comrade zajistí textovou i hlasovou komunikace jak ve hře tak i mimo ni a Atlas se postará o vyčerpávající tabulky se skóre nejlepších hráčů, žebříčky úspěšnosti, statistikami utkání apod. Unreal Tournament 3 má ambice stát se pravým virtuálním sportem budoucnosti.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: komiksárna za vše…

Deadpool byl kdysi průlomem pro filmovou komiksovou scénu a Spider-Man se nyní snaží o to samé také na herním poli. Povedlo se?

4.  9.  2018 | | 14 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: nejlepší pavouk, …

Spider-Man je ukázkovou herní prací hned z několika ohledů. Ale ten New York je prostě špica!

6.  9.  2018 |
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A