Unreal Tournament Patch 413

Epic se po delší pauze strávené prací na opravě všelikých much a mušek vrhl na další opravný balík, který uvedl včera ve všeobecnou známost a k volnému šíření. Co přesně patch povyšující hru na verzi 413 dělá, to se dočtete zde.
Epic se po delší pauze strávené prací na opravě všelikých much a mušek vrhl na další opravný balík, který uvedl včera ve všeobecnou známost a k volnému šíření. Co přesně patch povyšující hru na verzi 413 dělá, to se dočtete zde.

Byly odstraněny problémy s mnohými grafickými kartami jako například občasné padání ve spolupráci s GeForce kartami od nVidie v Direct3D módu. Obecně se změny, které s sebou UT patch 413 přináší, týkají především hardwarových problémů v rozhraní Direct3D, najdete zde ovšem i specialitky a řekl bych až vychytávky typu nových hlášek při uzavření soupeře v tlakové komoře nebo samotné bindovací příkazy. To byly opravy.

Nových bodů, které UT patch 413 přináší na scénu, je rovněž mnoho. Náhodný výběr z 32 botů či přidání přednastaveného bota do hry (tradiční vcelku již „profláklý“ Alarik se do hry dostane příkazem „AddBotName Alarik“). Lze si tak nastavit každého bota na jinou úroveň a na zažádání si je volat k zodpovědnosti, případně smrti pramenící z hlavně vaší zbraně. Je toho skutečně mnoho a mnoho, podrobný popis všech změn se dočtete například zde. Máte-li o patch zájem, stahujte, soubor má něco málo přes 6 megabajtů. Přeji příjemné hraní.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A