UPDATE: Company of Heroes – slibná strategie od Relicu

Úspěšné vývojářské studio Relic, které debutovalo originální vesmírnou RTS Homeworld a jejichž posledním počinem je strategie Dawn of War ze světa Warhammer 40k, připravuje titul nazvaný Company of Heroes. Jablko ani tentokrát nepadá daleko od stromu, a tak se bude jednat o real-time strategii zasazenou do období Druhé světové války.

Dějová linie se zaměřuje na hrstku statečných vojáků z "Able company", kteří se stali hrdiny skrze své činy na evropských bojištích. Počínaje obligátní úvodní scénou, kdy se Spojenecké síly vylodily na pobřeží Normandie a zahájily frontální útok na nepřátelské pozice, se postupně budete probojovávat až do srdce samotné Třetí říše. Při zachování historické autenticity je slibována bohatá a zábavná kampaň pro jednoho hráče, stejně tak i multiplayer s podporou až osmi hráčů. Specialitou má být herní engine zajišťující realistickou fyziku (podobně jako v Age of Empires 3), kdy budete využívat nejen terénních nerovností ale i budov ke svému prospěchu (vzpomeňte třeba na Soldiers: Heroes of WWII). Neméně kvalitní má být umělá inteligence jednotek, jež budou dynamicky reagovat na změny prostředí (krytí se za trosky, napůl zničené stavby apod.) i bez toho, že jim k tomu dáte povel.

Už mnohokrát jsme se přesvědčili o tom, že Relic strategické hry umí, a takřka každá z nich překvapí něčím novým. Nepochybujeme o tom, že v případě Company of Heroes tomu bude stejně tak.

UPDATE: Záhy po uveřejnění této aktualitky byla spuštěna oficiální stránka, která, mimo uceleného přehledu hlavních předností hry, nabízí i pět prvních screenshotů ve vysokém rozlišení. Tak jen do toho, protože vypadají více než dobře!

  

 

Zdroj: ToTheGame, homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce