UPDATE: Gran Turismo 6 oznámeno, dorazí ještě na PS3 + obrázky a trailer

Šestého dílu bychom se měli dočkat někdy kolem Vánoc.

Když má nějaká herní série 5 dílů, je velmi pravděpodobné, že se dříve nebo později hráči dočkají i dílu šestého, sedmého, osmého… Když je navíc tou sérií Gran Turismo, tedy nejlépe prodávaná značka spadající pod Sony, pak je to hotová tutovka.

Proto asi nikoho nepřekvapí, že Gran Turismo 6 bylo oznámeno, někteří se ale možná podiví, že k tomu došlo necelé tři roky po vydání GT5 (i když práce na něm byly oznámeny ještě před vydáním pětky). Tím spíš, že série Gran Turismo je známá tím, že nikam nespěchá a se svými regulérními díly si dává pěkně načas.

gt01.jpggt02.jpg

A co si pro nás tvůrci do šestého dílu připravili? Můžeme se těšit jednak na všechny tratě a kompletní vozový park z GT5, což jsou věci, které by upřímně řečeno nikoho ke koupi asi nepřiměly. Proto Polyphony přidají celou škálu nových vozidel, čímž se jejich celkový počet přehoupne přes 1200 kusů s tím, že nová přibližovadla se budou doplňovat takříkajíc za chodu prostřednictvím online služby.

gt03.jpg

Trpěliví hračičkové se budou moci opět vyřádit na ladění auta podle vlastních potřeb a k vlastní spokojenosti, protože k dispozici má být několik tisícovek disků a součástek ke zlepšení aerodynamiky vozu; změn dozná i herní interface. Gran Turismo 6 má nabídnout sedm nových lokalit včetně britského okruhu v Silverstone, čímž se jejich celkový počet vyhoupne na číslo 33.

GT 6 01.jpgGT 6 02.jpgGT 6 03.jpg
GT 6 04.jpgGT 6 05.jpgGT 6 06.jpg
GT 6 07.jpgGT 6 08.jpgGT 6 09.jpg

To je vše, co zatím o hře víme, další informace na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

Zdroj: iAfrica, Kotaku


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A