UPDATE: Jaká esa v rukávu má Nintendo pro 3DS?

Firma pro handheld odhalila hromadu nových titulů.
UPDATE: Jaká esa v rukávu má Nintendo pro 3DS?

Jak bývá zvykem, uskutečnilo Nintendo před výstavou TGS vlastní konferenci, na níž představilo několik chystaných titulů pro handheld 3DS. Nechyběl mezi nimi např. Mario Tennis s pohybovým ovládáním či Fire Emblem s kooperativním módem.

Odhalen byl také nový Monster Hunter s pořadovým číslem čtyři, přičemž bylo k této příležitosti prezentováno video, ve kterém jakýsi hrdina bojoval s velkým drakem. Dalšími potvrzenými tituly byl Ace Combat 3D: Cross Rumble, Dynasty Warriors a pár her z univerza Gundamu.

pink_3ds.jpg

Svou trochu do vínku přispěl také Square-Enix, který pro 3DS odhalil nové RPG s názvem Bravery Default Flying Fairy. Hra bude podle všeho využívat speciálních karet, které systém může zachytit svým zabudovaným fotoaparátem a vytvořit tak zajímavé minihry.

UPDATE: Na zmíněné konferenci Nintendo představilo také růžovou variantu 3DS, kterou můžete vidět na obrázku výše. Mimo jiné potvrdilo, že s příchodem nového firmwaru budete moci natáčet videa ve stereoskopickém 3D.

Co se přídavné analogové páčky týče, vyjde v japonsku 10. prosince a stát bude 1500 yenů, což je v přepočtu zhruba 350 Kč. Její podporou bude kromě Monster Hunteru 3G oplývat i Resident Evil: Revelations, MGS: Snake Eater 3D, Ace Combat 3D, Dynasty Warriors Vs. a Kingdom Hearts 3D.

Zdroj: CVG

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |