Update: Lara Croft v novém Tomb Raideru

Jak bylo slibováno, tak se i stalo; konečně jsme se dočkali prvních oficiálních screenshotů, které se objevily na homepage hry Tomb Raider: Legend. Bohužel, více informací, než jsme vám přinesli minule, se distributor nerozhodl zveřejnit, takže zatím si budeme muset vystačit s těmito obrázky. Navíc, ty jsou v dosti bídném rozlišení a pokud bychom je měli brát jako "reprezentační", tak si netroufáme tvrdit, jak bude hra vypadat ve své konečné fázi. Nejen nízké rozlišení je příčinou našich pochybností. Kvalita textur a objektů není valná a zatím se opravdu nedá mluvit o nějakém nadstandardu. Jediným pozitivem se nám zdá samotná Lara, která na několika screenshotech vypadá poměrně přitažlivě a nepůsobí již tak uměle, jako v předešlých dílech.

Do vydání, které je předběžně stanoveno na prosinec 2005 zbývá ještě mnoho času. My doufáme, že to je i dostatečný čas pro autory, aby udělali nový Tomb Raider takový, jaký si ho věrní fanoušci zaslouží. Zůstaňte naladěni na další zprávy.

  

  

  

Update: Vědomi si značné nevole ze strany hráčské veřejnosti, vydali dnes autoři z Crystal Dynamics screenshoty ve vysokém rozlišení, které nás mají konečně navnadit. My vám ony obrázky tímto přinášíme. Schválně, komu z vás se líbí? Dostatek místa pro vyjádření máte v diskusi pod článkem...

  

  

 

Zdroj: Homepage, Worthplaying

Diskuze (1) Další článek: Psychonauts - humor bez hranic

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,