Update: Lara Croft v novém Tomb Raideru

Jak bylo slibováno, tak se i stalo; konečně jsme se dočkali prvních oficiálních screenshotů, které se objevily na homepage hry Tomb Raider: Legend. Bohužel, více informací, než jsme vám přinesli minule, se distributor nerozhodl zveřejnit, takže zatím si budeme muset vystačit s těmito obrázky. Navíc, ty jsou v dosti bídném rozlišení a pokud bychom je měli brát jako "reprezentační", tak si netroufáme tvrdit, jak bude hra vypadat ve své konečné fázi. Nejen nízké rozlišení je příčinou našich pochybností. Kvalita textur a objektů není valná a zatím se opravdu nedá mluvit o nějakém nadstandardu. Jediným pozitivem se nám zdá samotná Lara, která na několika screenshotech vypadá poměrně přitažlivě a nepůsobí již tak uměle, jako v předešlých dílech.

Do vydání, které je předběžně stanoveno na prosinec 2005 zbývá ještě mnoho času. My doufáme, že to je i dostatečný čas pro autory, aby udělali nový Tomb Raider takový, jaký si ho věrní fanoušci zaslouží. Zůstaňte naladěni na další zprávy.

  

  

  

Update: Vědomi si značné nevole ze strany hráčské veřejnosti, vydali dnes autoři z Crystal Dynamics screenshoty ve vysokém rozlišení, které nás mají konečně navnadit. My vám ony obrázky tímto přinášíme. Schválně, komu z vás se líbí? Dostatek místa pro vyjádření máte v diskusi pod článkem...

  

  

 

Zdroj: Homepage, Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro mobily: 9 tipů na zaručenou zábavu. Většina je zdarma

Nejlepší hry pro mobily: 9 tipů na zaručenou zábav…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Poradíme vám ty nejlepší!

1.  4.  2020 | | 18 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a balíček závodních her

Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a ba…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  3.  2020 |
Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

S vydáním Doom Eternal ovládla internet euforie. A vývojáři toho samozřejmě využili. Vedle Doom Eternal vyšla také předělávka Doom 64.

26.  3.  2020 | | 4 N/A
TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - rychlá jízda prázdnotou | Recenze

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - rychlá jízda …

Závodění na ostrovu Man je zpět. Velkolepá podívaná to není, ale o fiasko rozhodně také nejde.

4.  4.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: příchod jara a Rayman Legends zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: příchod jara a Rayman …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  4.  2020 | | 3 N/A