UPDATE: Navštíví nás Jack Rozparovač

Vydavatelský dům Electronic Arts a jejich vývojářská divize Visceral Games v součastné době pracují na third-person mlátičce Dante's Inferno a nově také na projektu založeném na britském seriálu o vrahovi Jacku Rozparovači (alias Jack the Ripper).

Pro losangeleské noviny to prozradily dva anonymní zdroje, údajně blízké EA, díky nimž na veřejnost rovněž proniklo, že se zhostíme přímo role nepolapitelného zabijáka. A aby toho nebylo málo, zaměstnancům Visceral se na discích válí i třetí, dosud neoznámený titul.

Ani na jedné z nových her se však nebude podílet kreativní ředitel Glen Schofield, či Michael Gondry, kteří přešli ke konkurenčnímu Activisionu, jenž jim umožní stanout v čele zbrusu nového studia. O co půjde konkrétně se však zatím neví.

jacktheripper.jpg

To osud herní podoby londýsnkého vraha je již na první pohled mnohem jasnější. Několikráte zmíněné tvůrčí studio má totiž na kontě mimo dosud nevydaného Dante's Inferno i hororovou střílečku Dead Space, takže je velice nepravděpodobné, že by se z adaptace Jackova života stala viktoriánská point&click adventura.

Tomu ostatně nenasvědčují ani údajně spolehlivé informace, že bychom se v roli Jacka měla ujmout role ochránce obyvatel Londýna, jež úpí pod rozmary démonů, upírů a další nadpřirozené havěti. A než se stihnete zeptat, ne, skutečně si z vás neděláme srandu.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A