UPDATE: Nejnovější informace o demu FIFA 08

UPDATE: I přesto, že Electronic Arts včera přislíbili, že se hratelná ukázka FIFA 08 objeví „až“ v několika následujících dnech, již dnes je volně ke stažení. Máte-li chuť si pořádně zasportovat, rozhodně neváhejte a stahujte pouhých 478 MB velké demo.

Pokud patříte mezi fanoušky arkádově pojatého fotbalu FIFA (číslo doplňte dle libosti), jenž vzniká v dílnách herního gigantu Electronic Arts, jistě vás potěší zpráva, kterou zmíněná společnost dnes uveřejnila na svých stránkách. Abychom eliminovala možná nedorozumění uvádíme text v plném znění.

„Objevily se různé dohady a dezinformace kdy má být demo FIFA 08. Abychom tyto informace uvedli na pravou míru: demo pro PC bude v příštích několika dnech, zatímco demo pro Xbox 360 a PS3 očekávejte nejpozději do dvou týdnů. Budou dostupná samozřejmě na našich stránkách, tak se přijďte podívat“

Majitelé jmenovaného titulu, potažmo i dema, se mohou těšit na vylepšenou grafickou stránku hry, lepší umělou inteligenci vašich spoluhráčů (stejně jako protivníků), novou fyziku míče, 620 fotbalových týmů z 30 ligových soutěží a přes 15 000 známých i neznámých hráčů. Nesmíme ani zapomenout na nový mód s názvem Be a Pro, v kterém se budete moci zhostit role fotbalisty na určitém postu, a plnit jeho funkce v týmu. To vše a ještě více už na podzim letošního roku

Související informace (FIFA 08):
Platforma: PC, Xbox 360, Wii, PS3, PS2, PSP, NDS
Žánr: sportovní
Výrobce: EA Sports (
http://www.easports.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (
http://www.ea.com/)
Distributor v ČR: EA Czech (
http://www.electronicarts.cz/)
Předpokládané datum vydání: 28. září 2007

Zdroj: Oficiální stránky

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A