UPDATE: PS3 se po updatu přehřívá

Sony má na stole další problém. Starší "fat" verze Playstation 3 se podle zákaznické podpory Rockstaru po updatu s pořadovým číslem 3.61 pravidelně přehřívají, v některých případech může prý dojít i k samovolnému vypnutí konzole.

"Dostalo se k nám několik případů, kdy se PS3 při hraní L.A. Noire přehřála nebo třikrát pípla, než se samovolně vypnula," tvrdí Rockstar. "Děje se to převážně na starých 60GB a 80GB modelech."

"Prvotní zprávy dávají vinu aktualizaci firmwaru na verzi 3.61. V určitých případech se PS3 po instalaci firmwaru 3.61 začala vypínat nebo prokazovat symptom červeného světla. Vyzkoušeno bylo několik her."

"Konzole může náhodně zamrznout či se vypnout v časovém rozhraní mezi 30 minutami a 2 hodinami. Lokálně jsme si vyzkoušeli, že několik her (ať už od Rockstaru či nikoli) zamrzne, jen když je nainstalován firmware 3.61."

Co vy? Máte s novým firmwarem nějaké problémy?

UPDATE: Po Internetu kolují zprávy, že podobnými příznaky trpí i Xbox 360. Chyba by tedy měla být v L.A. Noire, ne v novém firmwaru.

Zdroj: MCV

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |