UPDATE: Studio Relic ztratilo svého designera

UPDATE: Byl zřízen speciální účet "The Brian Wood Memorial Trust", na nějž můžete již nyní posílat peníze. Veškeré vybrané peníze se dostanou k manželce zesnulého designera, Erin, které by se mělo již brzy narodit Woodovo dítě. Přispívat můžete zde.

PŮVODNÍ ZPRÁVA: Tvůrčí studio Relic Entertainment, jež slaví úspěch se strategickými sériemi Company of Heroes a Warhammer 40,000: Dawn of War, v pátek za tragických okolností přišlo o schopného designera, Briana Wooda, který zemřel při autonehodě.

Do Woodova auta, v němž seděl se svou těhotnou ženou, narazil opilý řidič SUV a herního vývojáře na místě zabil. Z dostupných informací vyplývá, že Wood před nárazem auto stočil tak, aby protijedoucí vůz narazil do jeho strany, čímž své manželce a dítěti zachránil život.

"Včichni policisté mi říkali, že kdyby do nás to SUV narazilo čelně, všichni bychom zemřeli," uvedla zdrcená Erin Wood. "Brian proto na poslední chvíli prudce dupnul na brzdu a stočil vůz doprava, aby v cestě SUV byla jeho strana auta. To mě a miminko zachránilo."

Předběžná policejní zpráva uvádí, že si řidič SUV snažil sundat svetr a řízení přenechal spolujezdci. Oba srážku přežili avšak jejich kamarádi sedící vzadu takové štěstí neměli. Řidič už byl obviněn z trojnásobného zabití a ublížení na zdraví a to samé nejspíš čeká i spolujezdce.

Zdroj: Destructoid

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 16 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
7 nejlepších historických zážitků, které můžete zažít ve hrách

7 nejlepších historických zážitků, kte…

Kingdom Come dokázalo v posledních dnech ukousnout solidní porci pozornosti. Není ale jedinou hrou, která se zaměřuje na středověk a věrohodnou historii. Pojďme se podívat na ty nejlepší alternativy.

20.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A