UPDATE: Thief 4 se obrázky prozradil předčasně, bude pro PC a next-gen

Spekuluje se o tom, že obrázky pochází z časopisu Game Informer.

UPDATE: Netrvalo to dlouho a spekulace se potvrdily. Thief je skutečně onou odhalovanou next-gen hrou v Game Informeru. Do industriální metropole jménem City se vrátí se hrdina Garret, aby takřka ukradl vše, co není přibité. Město však trápí sociální nepokoje a mor, vede ho tyran jménem Baron a Garret tak své zlodějské povolání bude mít vážně těžké. Thief (skutečně bez čísla) vyjde pro PC, PS4 i nástupce Xboxu 360.

informer.jpg 

O tom, že nás čeká nový díl stealth akce Thief, víme už pár let. Ovšem až teď se zřejmě rozhodli tvůrci hru pořádně oficiálně odhalit. Ještě předtím však na internet unikly první obrázky. Zveřejnil je ruský web GamesManiac a upozornilo na to herní diskuzní fórum NeoGaf.

Podle textu na ruských stránkách nový díl bude po vzoru aktuálního Tomb Raidera bez číslovky názvu, takže vyjde prostě jen jako Thief. Vydání se plánuje na rok 2014 a hra se objeví na konzolích nové generace. Když se podíváte na 2 roky staré storyboardy, všimnete si stejně stylizovaného hrdiny, takže nové obrázky působí věrohodně.

Thief 4 03.jpgThief 4 02.jpgThief 4 01.jpg 
Thief 4 08.jpgThief 4 09.jpgThief 4 04.jpg
Thief 4 05.jpgThief 4 06.jpgThief 4 07.jpg
Thief 4 11.jpgThief 4 15.jpgThief 4 10.jpg
Thief 4 13.jpgThief 4 14.jpgThief 4 12.jpg
Thief 4 16.jpg 

Spekuluje se o tom, že obrázky pochází z magazínu Game Informer, který na dnešní den sliboval ohlášení nějaké next-gen hry. A Assassin’s Creed 4 to není.

Mimochodem, též vám některé obrázky hrozně připomínají Dishonored?

Zdroj: Eurogamer

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
9 věcí, které ve hrách zaručeně zvednou krevní tlak

9 věcí, které ve hrách zaručeně zvedno…

Všichni to znáte. Užíváte si epický souboj s bossem, a pak se něco pos.... Vybrali jsme největší podpásovky herního průmyslu.

22.  9.  2017 | | 9 N/A
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Kontroverze ve hrách napříč časem aneb co to hraješ!

Kontroverze ve hrách napříč časem aneb…

Kontroverzní témata a hry. Něco, co přiláká jak stovky zákazníků, tak moralistů a kritiků. Jak se má situace v moderní společnosti?

20.  9.  2017 | | 5 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
Humble Bundle má slevy na hry od Bethesdy, Dooma a Wolfa koupíte za pár kaček

Humble Bundle má slevy na hry od Bethe…

Humble Bundle nás často těší skvělým akcemi a slevami na hry starší i nové a nyní se do víru dění přidala Bethesda se svým zástupem hitů.

18.  9.  2017 | | 1 N/A
GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve slevové akci digitální distribuce

GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku her na PC? Green Man Gaming má pro vás parádní slevy!

13.  9.  2017 |