Upíří Buffy: The Vampire Slayer s česnekem

Fox Interactive se řadí ke společnostem, které zábavním průmyslem přímo žijí. Není prakticky týdne, kdy by z interaktivní lišky nevypadlo oznámení zcela nové hry. Tento týden to vypadá na hru Buffy: The Vampire Slayer, která by měla být akční adventurou… tedy opět ta kombinace, která je v současnosti tak nemastná a neslaná a asi proto je k vidění všude.
Upíří Buffy: The Vampire Slayer s česnekem
Fox Interactive se řadí ke společnostem, které zábavním průmyslem přímo žijí. Není prakticky týdne, kdy by z interaktivní lišky nevypadlo oznámení zcela nové hry. Tento týden to vypadá na hru Buffy: The Vampire Slayer, která by měla být akční adventurou… tedy opět ta kombinace, která je v současnosti tak nemastná a neslaná a asi proto je k vidění všude.

Jak jsem později pochopil, Buffy je populárním americkým televizním seriálem, ve kterém vystupují hrdinové všech možných tvarů a funkcí – proto se ve hře objeví i nám nic neříkající postavy jako Angel, Xander, Willow, Oz, Cordelia a Giles. Američané nejspíše plesají radostí, našinec je nicméně stejně klidný, jako kdyby hlavním hrdinou byl vzdorovitý puberťák.

Nepřátel budou ve hře mraky – hráč bude moci potkat jak vlkodlaky, tak upíry, démony, zombie, sirény a jiná stvoření vpravdě Satanova. Způsobů, jak odeslat tyto zplozence pekla zpět tam, odkud přišly, má Buffy několik – bojová umění, super skoky a velká síla, sebeléčení a další finesy, které mu můžeme my smrtelníci jen s tichým polknutím závidět. Inu, je to přeci Cartoon Hero, že? :)

Buffy: The Vampire SlayerBuffy: The Vampire Slayer

Směrem likvidace čehokoliv se jako první vydala nejspíše hra Duke Nukem Forever – ta nicméně zatím ještě nevyšla, takže v současnosti jsou ambice na startu stejné jak pro Buffy, tak pro atomového vévodu, což může být pro autory hry velice motivující. Veškerý nábytek a zdi by mělo být možné rozbít a jak zpívá Frank Sinatra, udělat to po svém – "I did it my way". Lahůdkou se mi jeví již nyní možnost popadnout úlomky fakticky čehokoliv a použít je coby domlouvací argument. I když teprve uvidíme…

Hra bude pochopitelně plná grafických efektů, všemožných morfingů (což bude v případě vlkodlaků klíčové pro výběr zbraně – stříbrnou dýku, nebo stačí ta normální?) a mlh, které budou vše tajemně obestírat (že by úspora pro procesor?). Na svou postavu se již od podzimu (pokud vše dopadne, jak má) budete moci dívat z pohledu třetí postavy a takto svou milou Buffy provádět nástrahami okolního světa. Česnek a krucifix si pro jistotu vezměte s sebou. Hra totiž může být stejně tak pecka jako naprostá kravina.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě nikdy nevypadalo lépe

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě…

Grand Theft Auto 5 dostává grafické modifikace takřka každý měsíc. Nyní máte před sebou špičku současné tvorby - Project NVRX.

4.  11.  2017 | | 10 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

včera | | 11 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |