Upíří Buffy: The Vampire Slayer s česnekem

Fox Interactive se řadí ke společnostem, které zábavním průmyslem přímo žijí. Není prakticky týdne, kdy by z interaktivní lišky nevypadlo oznámení zcela nové hry. Tento týden to vypadá na hru Buffy: The Vampire Slayer, která by měla být akční adventurou… tedy opět ta kombinace, která je v současnosti tak nemastná a neslaná a asi proto je k vidění všude.
Upíří Buffy: The Vampire Slayer s česnekem
Fox Interactive se řadí ke společnostem, které zábavním průmyslem přímo žijí. Není prakticky týdne, kdy by z interaktivní lišky nevypadlo oznámení zcela nové hry. Tento týden to vypadá na hru Buffy: The Vampire Slayer, která by měla být akční adventurou… tedy opět ta kombinace, která je v současnosti tak nemastná a neslaná a asi proto je k vidění všude.

Jak jsem později pochopil, Buffy je populárním americkým televizním seriálem, ve kterém vystupují hrdinové všech možných tvarů a funkcí – proto se ve hře objeví i nám nic neříkající postavy jako Angel, Xander, Willow, Oz, Cordelia a Giles. Američané nejspíše plesají radostí, našinec je nicméně stejně klidný, jako kdyby hlavním hrdinou byl vzdorovitý puberťák.

Nepřátel budou ve hře mraky – hráč bude moci potkat jak vlkodlaky, tak upíry, démony, zombie, sirény a jiná stvoření vpravdě Satanova. Způsobů, jak odeslat tyto zplozence pekla zpět tam, odkud přišly, má Buffy několik – bojová umění, super skoky a velká síla, sebeléčení a další finesy, které mu můžeme my smrtelníci jen s tichým polknutím závidět. Inu, je to přeci Cartoon Hero, že? :)

Buffy: The Vampire SlayerBuffy: The Vampire Slayer

Směrem likvidace čehokoliv se jako první vydala nejspíše hra Duke Nukem Forever – ta nicméně zatím ještě nevyšla, takže v současnosti jsou ambice na startu stejné jak pro Buffy, tak pro atomového vévodu, což může být pro autory hry velice motivující. Veškerý nábytek a zdi by mělo být možné rozbít a jak zpívá Frank Sinatra, udělat to po svém – "I did it my way". Lahůdkou se mi jeví již nyní možnost popadnout úlomky fakticky čehokoliv a použít je coby domlouvací argument. I když teprve uvidíme…

Hra bude pochopitelně plná grafických efektů, všemožných morfingů (což bude v případě vlkodlaků klíčové pro výběr zbraně – stříbrnou dýku, nebo stačí ta normální?) a mlh, které budou vše tajemně obestírat (že by úspora pro procesor?). Na svou postavu se již od podzimu (pokud vše dopadne, jak má) budete moci dívat z pohledu třetí postavy a takto svou milou Buffy provádět nástrahami okolního světa. Česnek a krucifix si pro jistotu vezměte s sebou. Hra totiž může být stejně tak pecka jako naprostá kravina.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A