Upírské battle royale Bloodhunt dorazí na PlayStation 5 do konce letošního roku

Do nového přírůstku univerza Vampire The Masquerade se už můžete pustit v předběžném přístupu na PC. Ještě do konce roku by měl dorazit na další platformy.

Postupně se na novou generaci konzolí dostává většina zaběhlých free-to-play titulů. V případě Vampire The Masquerade: Bloodhunt jde ale o úplnou battle royale novinku, která se odehrává v pražských ulicích. Minulý týden byl spuštěn předběžný přístup na Steamu a na PlayStation 5 by měl dorazit ještě letos. 

V Bloodhuntu si můžete zahrát za upíry z několika různých klanů. Nechybí tady Brujah, Toreador nebo Nosferatu. Každý z nich má dva upírské archetypy, které se od sebe liší speciálními schopnostmi. Jinak se Bloodhunt hraje jako typická střílečka z pohledu třetí osoby.  

Mezi hráči zatím slaví docela úspěch. Největším problémem Bloodhuntu je momentálně optimalizace. Přeci jen je to ale zatím jen předběžný přístup. Na PlayStationu 5 vývojáři slibují pevných 60 FPS a také využijí všechny vlastnosti ovladače DualSense. 

Nejprve jsme kombinaci Vampire The Masquerade a battle royale moc nevěřili, ale očividně se studio Sharkmob s Bloodhuntem trefilo do vkusu hromady hráčů. Jako v každé free-to-play hře posledních let ani tady nechybí mikrotransakce a battle pass. Všechny doplňky, které si můžete pořídit za reálné peníze, jsou ale pouze kosmetické a nedají vám žádnou výhodu během zápasů. 

Váš názor Další článek: Quake Remaster: popadněte hřebíky, legenda se vrací | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Který soused má optiku a jaké připojení je dostupné u vás? To prozradí nová mapa
Lukáš Václavík
Poskytovatelé internetuPřipojení k internetuInternet
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

** Země podle všeho není nejlepším ze všech možných světů, alespoň pokud jde o obyvatelnost lidmi ** Máme štěstí, že jsme naživu ** U superzemí, tedy planet větších než Země a menších než ledoví obři jako Uran nebo Neptun, to je jiné

Stanislav Mihulka
ZeměAstronomie
Jak automaticky vyvětrat ložnici? Zkusili jsme ten nejpitomější způsob, ale větráček z počítače funguje!

Jak automaticky vyvětrat ložnici? Zkusili jsme ten nejpitomější způsob, ale větráček z počítače funguje!

** Tři miliony obyvatel Česka bydlí v panelovém domě ** Většina nemá žádnou sofistikovanou technologii větrání ** A tak jsme si ji postavili sami z počítačových větráčků

Jakub Čížek
DIYPojďme programovat elektroniku