Upírské battle royale Bloodhunt dorazí na PlayStation 5 do konce letošního roku

Do nového přírůstku univerza Vampire The Masquerade se už můžete pustit v předběžném přístupu na PC. Ještě do konce roku by měl dorazit na další platformy.

Postupně se na novou generaci konzolí dostává většina zaběhlých free-to-play titulů. V případě Vampire The Masquerade: Bloodhunt jde ale o úplnou battle royale novinku, která se odehrává v pražských ulicích. Minulý týden byl spuštěn předběžný přístup na Steamu a na PlayStation 5 by měl dorazit ještě letos. 

V Bloodhuntu si můžete zahrát za upíry z několika různých klanů. Nechybí tady Brujah, Toreador nebo Nosferatu. Každý z nich má dva upírské archetypy, které se od sebe liší speciálními schopnostmi. Jinak se Bloodhunt hraje jako typická střílečka z pohledu třetí osoby.  

Mezi hráči zatím slaví docela úspěch. Největším problémem Bloodhuntu je momentálně optimalizace. Přeci jen je to ale zatím jen předběžný přístup. Na PlayStationu 5 vývojáři slibují pevných 60 FPS a také využijí všechny vlastnosti ovladače DualSense. 

Nejprve jsme kombinaci Vampire The Masquerade a battle royale moc nevěřili, ale očividně se studio Sharkmob s Bloodhuntem trefilo do vkusu hromady hráčů. Jako v každé free-to-play hře posledních let ani tady nechybí mikrotransakce a battle pass. Všechny doplňky, které si můžete pořídit za reálné peníze, jsou ale pouze kosmetické a nedají vám žádnou výhodu během zápasů. 

Váš názor Další článek: Quake Remaster: popadněte hřebíky, legenda se vrací | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,