Upírský Bloodhunt odkládá vydání plné verze na začátek příštího roku

Temný battle royale z pražských ulic k nám měl původně v plné verzi dorazit ještě do konce roku. Vývojáři ze studia Sharkmob ale plány mění.

Už je to pár měsíců, co battle royale z univerza Vampire: The Masquerade vyšel na PC v předběžném přístupu a těšil se docela velké popularitě. Z nového vývojářského blogu jsme se dozvěděli, že Bloodhunt vyzkoušely více než 2 miliony hráčů. Z původního plánu, podle kterého hra měla vyjít na PC a PlayStation 5 ještě do konce roku, ale museli upustit, protože prý potřebují více času na to, aby zapracovali na všech věcech, které nasbírali ze zpětné vazby od hráčů. Vydání se tedy odsouvá na začátek roku 2022

Důležitější informací ale je, že se servery Bloodhuntu za chvíli uzavřou. Konkrétně 22. listopadu, tedy už v pondělí. S tím také skončí Founder's Season. Nemusíte se ale bát, že o svoje odemčené odměny a postup přijdete. Ten se všem hráčům přenese do plné verze stejně jako nakoupená prémiová měna. Pokud jste se do Founder's Season zapojili, tak se budete moci účastnit i uzavřeného testu před vydáním plné verze.

Prioritou vývojářů je momentálně doladit technickou stránku Bloodhuntu tak, aby běžel plynule. Kvůli optimalizaci snášeli značnou kritiku a je dobré slyšet, že s tím hodlají něco dělat. Také řeší možnosti toho, jak se vypořádat s cheatery. 

Zdroj: Bloodhunt

Váš názor Další článek: Nvidia osekala placený streaming GeForce Now, některé hry běží pomaleji

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Hry zadarmo, nebo se slevou: polské akce a samurajská strategie Shadow Tactics zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: polské akce a samurajská strategie Shadow Tactics zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách