Upírský Bloodhunt odkládá vydání plné verze na začátek příštího roku

Temný battle royale z pražských ulic k nám měl původně v plné verzi dorazit ještě do konce roku. Vývojáři ze studia Sharkmob ale plány mění.

Už je to pár měsíců, co battle royale z univerza Vampire: The Masquerade vyšel na PC v předběžném přístupu a těšil se docela velké popularitě. Z nového vývojářského blogu jsme se dozvěděli, že Bloodhunt vyzkoušely více než 2 miliony hráčů. Z původního plánu, podle kterého hra měla vyjít na PC a PlayStation 5 ještě do konce roku, ale museli upustit, protože prý potřebují více času na to, aby zapracovali na všech věcech, které nasbírali ze zpětné vazby od hráčů. Vydání se tedy odsouvá na začátek roku 2022

Důležitější informací ale je, že se servery Bloodhuntu za chvíli uzavřou. Konkrétně 22. listopadu, tedy už v pondělí. S tím také skončí Founder's Season. Nemusíte se ale bát, že o svoje odemčené odměny a postup přijdete. Ten se všem hráčům přenese do plné verze stejně jako nakoupená prémiová měna. Pokud jste se do Founder's Season zapojili, tak se budete moci účastnit i uzavřeného testu před vydáním plné verze.

Prioritou vývojářů je momentálně doladit technickou stránku Bloodhuntu tak, aby běžel plynule. Kvůli optimalizaci snášeli značnou kritiku a je dobré slyšet, že s tím hodlají něco dělat. Také řeší možnosti toho, jak se vypořádat s cheatery. 

Zdroj: Bloodhunt

Váš názor Další článek: Nvidia osekala placený streaming GeForce Now, některé hry běží pomaleji

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,