Upírský Bloodhunt se vrátí na konci dubna. Tentokrát se do Prahy vydáme v plné verzi na PC i PlayStation 5

Po několikaměsíční odmlce tady máme novinky o battle royale ze světa World of Darkness. Mezi upíry se opět vydáme na konci dubna.

Upírský battle royale Bloodhunt jsme si na konci minulého roku zahráli na PC v předběžném přístupu na Steamu. Hra měla ještě do konce roku vyjít v plné verzi i na PlayStation 5, ale přišel odklad a studio Sharkmod na několik měsíců vypnulo servery. Po uzavřeném testování, které probíhalo minulý týden, tady máme konečně pořádnou novinku. Bloodhunt v plné verzi vyjde 27. dubna na PC i na PlayStation 5.

Stále platí, že Bloodhunt je free-to-play battle royale hra, ve které si skrz mikrotransakce můžete pořídit jen kosmetické doplňky. V nočních ulicích Prahy se budete snažit přežít jako poslední. Kromě střelných zbraní můžete využít i upírských schopností, které jsou unikátní pro každý klan. 

Na PlayStationu 5 si budete moci vybrat ze dvou nastavení. S quality módem Bloodhunt poběží v rozlišení 4K při 30 FPS. Performance mód pak rozlišení sníží na 1440p, ale počet snímků za vteřinu vytáhne na 60. 

Zdroj: PS.Blog

Váš názor Další článek: Matcho je kombinací střílečky a žánru spoj 3. Český FiolaSoft konečně představuje svoji novinku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC