Upírský survival V Rising slaví obří úspěch. Za měsíc prodal přes 2 miliony kusů

Předběžný přístup do upírského kooperačního světa se povedl.

Už před pár týdny jsme vás informovali o tom, že je venku nová upírská survival hra V Rising, která bere předběžný přístup na Steamu útokem. Hře se za tu dobu neuvěřitelně dařilo a do otevřeného světa dokázala během úvodního měsíce nahnat přes 2 miliony hráčů. To je na menší hru podobného kalibru opravdu husarský kousek. 

"Tady ve studiu Stunlock jsme neuvěřitelně hrdí na skvělý start V Rising, který se nám podařil v předběžném přístupu," nechal se slyšet Rickard Frisegard, CEO studia. "Naším cílem je vytvořit nejlepší upírskou hru vůbec, a tohle je jasný indikátor, že jsme na správné cestě. I nadále budeme hráče zásobovat novými survival zážitky a obsahem."

Titul vás uvrhne na server s dalšími až 50 hráči, se kterými se podělíte o tajuplný svět k prozkoumání. Budete jakožto čerstvě narozený upír lovit monstra (i obyvatele), vylepšovat své schopnosti, stavit příbytek a spolupracovat s dalšími hráči na těch nejtužších bossech. A nebo se vydáte s kamarádem plenit hrady cizích chudáků. Výběr je na vás. 

Váš názor Další článek: Po 10 letech od vydání prvního dílu Capcom oznamuje Dragon's Dogma II. Poběží na RE enginu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,