Urban Chaos

Na pulty obchodů ve vyspělých zemích (bohužel, mnoho firem nás stále pokládá za stát, do nějž by měla proudit humanitární pomoc) se v těchto dnech dostává 3D akce Urban Chaos od Eidos Interactive. Nejste zvědaví jak tato dlouho očekávaná hra vypadá?
Na pulty obchodů ve vyspělých zemích (bohužel, mnoho firem nás stále pokládá za stát, do nějž by měla proudit humanitární pomoc) se v těchto dnech dostává 3D akce Urban Chaos od Eidos Interactive. Nejste zvědaví jak tato dlouho očekávaná hra vypadá?

Mimo faktu, že se na hře podílejí autoři Lary Croftové, byla hra očekávána z několika dalších důvodů. Především se mluvilo o grafickém enginu, který je, co si budeme povídat, v současné době motorem každé hry a poloviční zárukou její dobré prodejnosti.

Engine použitý v této hře se pyšní několika vlastnostmi, které jsou v akčních hrách zatím poměrně ojedinělé. Jednou z těchto vlastností je počasí a atmosférické efekty vůbec, které autoři do hry přinesli – mlhu, déšť, sněžení, střídání dne a noci. To je jistě velmi poutavé, protože akce v té samé lokalitě za bílého dne a v temné noci bude úplně rozdílná. Zajímavým faktem je i skutečnost, že mlha by měla být plně třírozměrná, tudíž teoreticky se můžeme dočkat i chuchvalců bílé hmoty s hustotou babiččina sirupu jež se budou líně převalovat nad zemí, místo standardní méně-více našedlé scény.

Zátiší s parčíkem napocídá cosi o charakteru hry... krev, mrtvoly... brrrTen granát vybuchl nebezpečně blízko.

Čeho všeho svědky jsou oči bezdomovce opodál...Velice intenzivně mi hra připomíná starší pecku Resident Evil II.

Vybuchující taxi je jen němým mementem nenávisti pouličních gangů.Jeden Molotov spraví drobné oděrky vašeho vozu – nadobro.

Samotná hra je zpracována pomocí dnes velmi oblíbeného „pohledu třetí osoby“. Budete ovládat dva policisty (policistu a tvrďáckou policistku), jejichž úkolem je vyšetřit zapeklitý případ, jež by mohl přerůst v hrůznou apokalypsu celého světového společenství. Ve hře se budete moci projet metrem a vyzkoušet řízení motorky při jízdě nočním městem.

Těšit se můžeme na 30 misí, 40 NPC postav, náhodné bitvy mezi policií a pouličními gangy, pěstní souboje a další lákadla, která z této hry po právu učinila jeden z velmi očekávaných titulů.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce