Urban Reign - válka v ulicích

Už v brzké době se fanoušci bojovek dočkají nové modly. Tvůrci dvou lídrů (Tekken, Soul Calibur) tohoto – alespoň za oceánem – velmi oblíbeného žánru totiž nedávno dokončili svůj další titul. Urban Reign si bere to nejlepší ze svých sourozenců, přidává svou trošku do mlýna a všemu nasazuje korunu zajímavým příběhem. Ten by měl hráče zavést do fiktivního velkoměsta zvaného Green Harbour, kterým zmítá válka o moc mezi místními gangy.

  

Hráč se ve hře zhostí role osobního strážce půvabné Lee Shun Ying, jinak známé také jako „ta co šéfuje čínskému gangu“. Každodenní stereotyp bodyguardovi práce ale brzy po odehrání intra skončí – Lee byla obviněna z únosu předního člena znepřáteleného gangu Zapps, který nyní usiluje o její smrt. Postupem času se na stranu Zapps připojí další gangy, což pro hráče znamená jediné: budou si muset zvyknout na odlišné způsoby boje každého z gangů. Tvůrci slibují na 60 unikátních charakterů, takže rozhodně bude na co zvykat.

Na první pohled jde o klasickou bojovku. Při bližším zkoumání však můžete narazit na lehké odchylky od tradičního konceptu. Kupříkladu takové zbraně. Nejenže budete mít k dispozici baseballku, lahve a další  „hračičky do ruky“. Tentokrát se ke slovu přihlásí také pistole, samopaly i další střelné zbraně, jichž bude ve hře kolem třicítky. Častá změna způsobu boje by se měla postarat o různorodost plnění zadaných úkolů, což bude potřeba vzhledem k tomu, že se ukazatel počtu misí zastavil až na stovce. Po úspěšném zdolání (respektive odolání a ochránění života Lee) si budete moct příběhem projít znovu v kooperativním multiplayeru až pro tři hráče.

  

Urban Reign se dostane na pulty obchodů v průběhu září, a to pouze ve verzi pro PS2. Čekání si mezitím můžete zkrátit nedávno zveřejněným videem přímo ze hry.

Download:

Urban Reign - video
velikost: 13 MB

velikost: 9 MB
 
velikost: 20 MB
 
velikost: 14 MB

Související informace (Urban Reign):
Homepage:
http://urbanreign.namco.com/
Výrobce: Namco
Vydavatel: Namco
Datum vydání: 13. září 05

Zdroj: Gamespot, Namco, GameTrailers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |