UT 2007 zaútočí nejdříve na PC

vytisknout velikost písma
UT 2007 zaútočí nejdříve na PC

Unreal Tournament 2007 nepovede PS3 a rozhodně nevyjde na konzolích dříve než na PC. Nedávno jsme vás sice informovali o pravém opaku, nakonec se však ukázaly zprávy Playstation Magazine jako falešné. Jeden z producentů UT 2007 na oficiálních fórech jasně řekl, že se hry dočkáme nejdříve na PC.

  

Série Unreal Tournament je známa především jako multiplayerová, vývojáři z Epicu se však tentokrát zaměřili i na singleplayer, kdy s počítačem ovládanými spolubojovníky budete moci komunikovat pomocí hlasových příkazů a stejně tak jim zadávat i směr pohybu a rozdělovat mezi ně úkoly. Navíc jednotlivé charaktery se od sebe budou lišit vlastnostmi a chováním, které se při hraní (údajně) nejednou projeví. Epic v tomto směru jde do detailu, takže boti se mezi sebou budou dohadovat, vtipkovat nebo se třeba častovat nelichotivými poznámkami.

Kromě nových zbraní se můžeme těšit na zbrusu nový mód Conquest, do kterého jsou vkládány velké naděje. Měl by šikovně využít potenciálu Unreal Enginu 3 (postupné streamování celé herní plochy), takže mapy by měly dosahovat obřích rozměrů. Pochopitelně nebudou chybět ani nová vozidla a bojové prostředky, jež v takto rozlehlých mapách budou jedině k užitku.

Související informace (Unreal Tournament 2007)
Platforma
: PC, PS3
Žánr: Střílečka
Výrobce: Epic Games
Vydavatel: Midway
Předpokládané datum vydání: 2006

Zdroj: Fórum

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |