UT 2007 zaútočí nejdříve na PC

Unreal Tournament 2007 nepovede PS3 a rozhodně nevyjde na konzolích dříve než na PC. Nedávno jsme vás sice informovali o pravém opaku, nakonec se však ukázaly zprávy Playstation Magazine jako falešné. Jeden z producentů UT 2007 na oficiálních fórech jasně řekl, že se hry dočkáme nejdříve na PC.

  

Série Unreal Tournament je známa především jako multiplayerová, vývojáři z Epicu se však tentokrát zaměřili i na singleplayer, kdy s počítačem ovládanými spolubojovníky budete moci komunikovat pomocí hlasových příkazů a stejně tak jim zadávat i směr pohybu a rozdělovat mezi ně úkoly. Navíc jednotlivé charaktery se od sebe budou lišit vlastnostmi a chováním, které se při hraní (údajně) nejednou projeví. Epic v tomto směru jde do detailu, takže boti se mezi sebou budou dohadovat, vtipkovat nebo se třeba častovat nelichotivými poznámkami.

Kromě nových zbraní se můžeme těšit na zbrusu nový mód Conquest, do kterého jsou vkládány velké naděje. Měl by šikovně využít potenciálu Unreal Enginu 3 (postupné streamování celé herní plochy), takže mapy by měly dosahovat obřích rozměrů. Pochopitelně nebudou chybět ani nová vozidla a bojové prostředky, jež v takto rozlehlých mapách budou jedině k užitku.

Související informace (Unreal Tournament 2007)
Platforma
: PC, PS3
Žánr: Střílečka
Výrobce: Epic Games
Vydavatel: Midway
Předpokládané datum vydání: 2006

Zdroj: Fórum


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |