Uvolněny zdrojové kódy k Mechcommander 2

Po pěti letech Microsoft uvolnil kompletní zdrojové kody jejich akčně strategické hry Mechcommmander 2. Případní kutilové najdou vše potřebné na stránkách Microsoftu. Systémové požadavky jsou Windows XP s 2. service packem, Microsoft Visual C++ 2005 a Microsoft MSBuild 2.0.

Mechcommander 2 (vyšel v roce 2001) vás zavedl do světa Mechwarrior, který je plný obřích bojových robotů. Ve hře jste se stali taktickým velitelem, jenž rozhoduje nejen o tom, co který robot bude provádět během boje, ale též i o zbraních, vybavení a pilotovi každého stroje.

Karel Kališ komentuje: Uvolnění zdrojových kódů může i zapomenuté hře navrátit trochu života do žil. Vezměte si třeba  hry Doom a Quake, poté, co byly volně k dispozici jejich zdrojové kódy, se vyrojilo spoustu originálních a zábavných modifikací původní hry. Nemůžu nevzpomenou například na Quake šachy atd.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A