UWar Mutator pro UT

Hra Unreal Tournament nabízí při spuštění každé hry také nastavení Mutátorů, totiž určitých zákonitostí, které se mohou stát. Mutátor UWar je skutečně vypečenou věcí, ostatně posuďte sami.
Pokud nemáte dost mutátorů, které s sebou přináší UT, můžete si jejich počet rozšířit. Při mém broušení Internetem jsem objevil mutátor, který přidá po každém padlém hrdinovi do hry jeden ze čtyř speciálních power-upů, které můžete sbírat a zvyšovat jimi svoji sílu, rychlost apod. Je použitelný pro jakýkoliv typ hry. Pokud to chcete zkusit, tak si jej stáhněte odsud, pokud se chcete mrknout na stránku tvůrců tohoto add-onu, pak se vrhněte na www.planetunreal.com/uwar. Pro nainstalování stačí stažený soubor spustit v podadresáři Systém tam, kde máte nainstalovaný UT. Přeji veselou zábavu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |17 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce