Uwe Boll žaluje své producenty

Nechvalně proslulý scénárista Uwe Boll žaluje společnost Romar Entertainment, která dle něj nezajistila jeho propadáku Bloodrayne dostatečnou publicitu. Zástupci producenta tvrdí, že zvažují žalobu na Bolla pro porušení několika částí smlouvy.

Uwe Boll, známý pro své filmové předělávky počítačových her Alone in the Dark a Bloodrayne, se rozhodl podat žalobu na producenta filmu Bloodrayne – společnost Romar Entertainment. Ti podle něj nedodrželi svoji část smlouvy, když neuvedli snímek na dvě tisícovky filmových pláten a nevyužili deset milionů dolarů od jeho společnosti na reklamu pro film. Na druhou stranu zase útočí James Schramm, ředitel společnosti Romer Enteratinment, který tvrdí, že dodrželi všechny podmínky, které se daly dodržet, navíc Bolla informovali včas, že vzhledem k nešťastnému datu uvedení do kin nebude možné dosáhnout všech cílů. Boll pak dokonce ani nezařadil Romer do titulků v DVD verzi filmu, stejně jako jim nedovolil dát film k dispozici kritikům. Schramm jen doufá, že tento případ bude dostatečně odstrašující pro ostatní holywoodské producenty, aby se s Bollem nezabývali.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce