V Activision se rýsuje remake původních her s Tony Hawkem

Úniky informací hovoří o tom, že by se v předělávce měl vrátit první a druhý díl legendární skateboardové série Tony Hawk's Pro Skater.
V Activision se rýsuje remake původních her s Tony Hawkem

Tony Hawk dost možná brzy ohlásí velkolepý návrat ve hrách, které posunuly slávu skateboardingu i samotného Tonyho Hawka na úplně novou úroveň. Spekuluje se totiž o remaku prvních dvou dílů Tonyho skejťácké série. Informace pochází od utajeného zdroje přímo u vydavatele. Uvnitř společnosti prý kolovala zkušební verze. 

To, že se chystá nová hra Tony Hawka je prakticky jisté. Existenci jistého projektu totiž potvrdila skateboardistka Lizie Armato, která v jednom z podcastů, které absolvovala utrousila, že stejně jako v díle s řadovou číslovkou pět se objevíi v nové hře, která se již blíží. Šlo by rozhodně o velkolepou cestu zpět na výsluní, ze kterého Tonyho hry před nějakou dobou pomalu ale jistě ustupovaly. Naopak právě první díly se těšily obrovské popularitě a dodnes patří mezi to nejlepší, co kdy hry zaměřené na podobné sporty nabídly. Sáhli byste po předělávce prvních Hawkových her?

Nejnovější komentáře