V Activision se rýsuje remake původních her s Tony Hawkem

Úniky informací hovoří o tom, že by se v předělávce měl vrátit první a druhý díl legendární skateboardové série Tony Hawk's Pro Skater.

Tony Hawk dost možná brzy ohlásí velkolepý návrat ve hrách, které posunuly slávu skateboardingu i samotného Tonyho Hawka na úplně novou úroveň. Spekuluje se totiž o remaku prvních dvou dílů Tonyho skejťácké série. Informace pochází od utajeného zdroje přímo u vydavatele. Uvnitř společnosti prý kolovala zkušební verze. 

To, že se chystá nová hra Tony Hawka je prakticky jisté. Existenci jistého projektu totiž potvrdila skateboardistka Lizie Armato, která v jednom z podcastů, které absolvovala utrousila, že stejně jako v díle s řadovou číslovkou pět se objevíi v nové hře, která se již blíží. Šlo by rozhodně o velkolepou cestu zpět na výsluní, ze kterého Tonyho hry před nějakou dobou pomalu ale jistě ustupovaly. Naopak právě první díly se těšily obrovské popularitě a dodnes patří mezi to nejlepší, co kdy hry zaměřené na podobné sporty nabídly. Sáhli byste po předělávce prvních Hawkových her?

Váš názor Další článek: Jedi Fallen Order je nejrychleji prodávanou hrou ze světa Star Wars

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Konec těžby etherea znamená, že nevyděláte ani na těžbě jiných kryptoměn. I tady se čeká na růst

Konec těžby etherea znamená, že nevyděláte ani na těžbě jiných kryptoměn. I tady se čeká na růst

Kryptoměna ethereum se přestala těžit na grafických kartách, což má výrazné důsledky nejen pro celé těžařské odvětví, ale i pro dostupnost a ceny grafických karet.

Jan Pánek
EthereumKryptoměny

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách