V červenci nám Netflix naservíruje seriál ze světa Resident Evilu

Nepůjde o animák, nýbrž o plnohodnotný hraný projekt.

Už je to potvrzené. Netflix oficiálně oznámil, že 14. července uvede na své službě hraný seriál ze světa Resident Evilu.

Datum se objevilo na netflixovském Twitteru spolu s novým plakátem. “Zlo se vyvinulo. Resident Evil přichází na Netflix 14. července,“ stálo ve zprávě. Podle předchozích vyjádření Netflixu z roku 2020 se bude seriál zaměřovat na Weskerovy děti, které budou odhalovat tajemství nového Raccoon City. 

No počkejme si, jak to nakonec dopadne. 

Diskuze (5) Další článek: Tvůrci Until Dawn chystají nový horor The Quarry. Venku je premiérový trailer

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru