V Číně použili Gabea Newella jako modela na obal spodního prádla

Gabe Newell je jedním z nejvýznamnějších mužů v historii herního průmyslu. A jak se zdá, tak v Číně by to mohl být i průmysl módní.
V Číně použili Gabea Newella jako modela na obal spodního prádla

Kdybychom měli vypsat deset míst, na kterých bychom čekali Gabea Newella, hned vedle studia zabývajícího se tvorbou Half-Life 3 bychom nejspíše napsali obal spodního prádla. Radši bychom se ale mýlili s Half-Lifem. Čínský výrobce spodního prádla si z nějakého důvodu vzal do hlavy, že bude skvělým marketingovým tahem plácnout Newellův obličej na modela pro trenýrky. Jestli ani toto není důvod proč je internet skvělý, tak asi žádný neexistuje.

69dcc6b0-80ba-4e0f-ac6b-941c0a96e183

Už samotná značka spodního prádla přitom s názvem Long Dian (zkráceně i na obalu LONGD) působí tak trochu jako anglický vtípek, vzhledem k tomu, že jako "Long D" se dá označit dlouhé přirození. Samozřejmě, že Newell asi nejezdí do Číny dělat modela pro spoďáry a hned při prvním pohledu je každému jasné, že si tvůrce tohoto klenotu nedal moc záležet s hledáním. Stačí napsat Newellovo jméno do vyhledávače, vzít jeden z prvních obrázků, co na vás vyskočí a přidělat ho ve Photoshopu na cizí tělo. A...voila! Teď jen zbývá autorovi doufat, že šéf Valve nesáhne po žalobě.

Doufejme, že po objevení svého nového potenciálu se Gabe nevrhne do světa modelingu na úkor Steamu a potenciálních projektů Valve. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play