V další hře od tvůrce kultovního Stardew Valley nebudou chybět souboje s bossy

Tak poklidné dobrodružství už to nebude.

Tvůrci hry Stardew Valley v tuto chvíli kutí svůj zbrusu nový počin jménem Haunted Chocolatier, což má být další hodně zajímavý survival adventura v pixelovém stylu. V nedávném livestreamu si však našel čas se podělit o pár zajímavostí z vývoje včetně hudby. 

Jedna ze skladeb, o kterou se podělil, byla vytvořena pro souboj s bossem, což poukazuje na to, že ve hře budou bossy fighty, což je pro Stardew Valley nezvyklé. Jinak by ale titul měl být velmi podobný tomuto kultovnímu počinu, jen se soustředí na tématiku vaření, konkrétně tvorby čokolády. 

Prozatím je titul oznámen pouze pro PC, další platformy ale možná budou následovat. 

Váš názor Další článek: Univerzitní budovatelská strategie Two Point Campus se odkládá na srpen

Témata článku: , , , , , , , , , , ,




Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC