V Horizon Forbidden West můžete zapomenout na načítací obrazovky

Pokračování úspěšného RPG z roku 2017 vás od hraní nebude zdržovat načítáním.

Vývojářské studio Guerrilla v krátkém videu shrnuje, na co se můžeme těšit v RPG Horizon Forbidden West. Tvůrci prý chtěli plně využít potenciál nových technologií PS5 a jednou z těch, o kterých se hodně mluví, je super rychlý SSD disk. Ten má i zde umožnit, že ve hře se nebudeme muset potýkat absolutně s žádnými načítacími obrazovkami a v případě načítání hry z checkpointu půjde jen o velmi krátkou záležitost stejně jako při spuštění hry, kdy do ní naskočíte takřka okamžitě.

Mapa prý bude větší a zahrne například i jezera a řeky, ve kterých můžete plavat. Vaši cestu budou znepříjemňovat zástupy nových strojů, které přinesou obohacení oproti prvnímu dílu. Každý z těchto strojů bude nutné pečlivě sledovat, abyste pochopili, jak na ně. Do kontaktu se dostanete i s novými kmeny, z nichž některé jsou mírumilovné a jiné zase ne. 

Horizon Forbidden West se představilo na PS5 vysílání minulý týden a stalo se jedním z nejočekávanějších titulů, které budou doprovázet první měsíce nové generace konzolí. Hra vyjde na PS5 v roce 2021, ale přesné datum zatím vývojáři nesdělili.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |