V Mercedesu po závodním okruhu

Závody těžkotonážních trucků ve hře Mercedes Benz Truck Racing se chystají na duben roku 2000.

Němečtí Synetic nejsou v oboru závodních her úplnými nováčky. Jejich posledním dílem bylo N.I.C.E. 2, které však už dlouho poslední nebude. v Syneticu dali hlavy dohromady a rozhodli se zůstat u závodů, jen auta trochu přibrala na rozměrech. Mercedes Benz Truck Racing jsou totiž závody nablýskaných náklaďáků, které se odehrávají na autentických okruzích po celém světě. Při hraní můžete potkat všechny originální závodní týmy jezdící pod značkou Mercedes Benz včetně jejich aktuálních údajů o dosažených úspěších i neúspěších. Realističnost závodů podtrhují i autentická sponzorská loga. Kromě účasti na mistrovství si můžete zajezdit i jednotlivé závody, pro rozehřívací jízdy bude k dispozici tréninkový mód a chybět nebude ani multiplayer.

     

Z prvních screenshotů se zdá, že Mercedes Benz Truck Racing bude graficky zcela na úrovni dnešní doby. Každý z detailně vymodelovaných náklaďáků je tvořen zhruba 1500 polygony. Bez realistického fyzikálního modelu by už závodění asi nikoho nebavilo, především proto, že by na cizích autech nemohl pozorovat následky svých ničivých nájezdů :-). K intenzivnějšímu zážitku z jízdy přispívají i takové efekty, jako je déšť, mlha nebo zvířený prach.

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce