V novém kabátě s transplantovaným srdcem

Actebis Computer, přední distribuční společnost, začala pro své české zákazníky dovážet nové modelové řady notebooků Targa Xtender, které potěší laiky svým elegantním vzhledem a odborníky novými procesory a precizním zpracováním.
Actebis Computer, přední distribuční společnost, začala pro své české zákazníky dovážet nové modelové řady notebooků Targa Xtender, které potěší laiky svým elegantním vzhledem a odborníky novými procesory a precizním zpracováním.

Notebooky TARGA jsou na českém trhu přítomny téměř od samého počátku činnosti této evropské distribuční společnosti v krajích koruny české. Podobně jako monitory téže značky si získaly oblibu u zákazníků oceňujících rozumný poměr cena/výkon a kvalitní zpracování. Notebooky Targa se řadí ke světové špičce mimo jiné díky pověstné německé preciznosti – tyto notebooky jsou totiž navrhovány i vyráběny v drážďanských závodech Actebisu. Pro zajímavost, pouze jediná konkurenční značka je vyráběna taktéž v EU (a shodou okolností začíná i končí stejnými písmeny jako Targa).

Kromě certifikovaných výrobních postupů zaručuje notebookům Targa maximální spolehlivost a dlouhodobou použitelnost též začlenění nejnovějších procesorů od Intelu, široké možnosti rozšíření (např. paměť až do 256 MB), nejnovější technologie a u některých modelů i zabudovaný 56K modem. Jistotu výrobce dokládá též 36měsíční záruka.

Targa Xtender 300 je notebook typu “vše v jednom” a je proto určen pro vysoce mobilní uživatele. Zvláště se hodí tam, kde jsou zapotřebí vyšší multimediální schopnosti – při prezentacích zákazník ocení rychlou a kontrastní AGP grafiku, hardwarovou podporu 3D vykreslování a dekódování DVD, a také prostorový zvuk (buď prostřednictvím zabudovaných či externích reproduktorů). Díky videovýstupu a podpoře DVD, včetně pětikanálového zvuku Dolby AC-3, může Xtender 300 zprostředkovat též zážitky z oblasti domácího kina.

Pro své majitele je Targa Xtender 300 ideálním společníkem na cesty a zvláště jej ocení především ti, kdo potřebují skutečně výkonný a hlavně vždy funkční stroj. Jeho kvality však nezačínají až pod vrchním krytem, pročež zaujme i na první pohled – dvoubarevný magnesiový design a výška 3,3 cm mu dávají punc pěkného kompaktního přístroje a ani jeho hmotnost, pouhých 2,4 kg, není zásadní přítěží.

Targa Xtender 300 se dodává ve dvou variantách: jedna s procesorem Intel Celeron 700 MHz, 64 MB paměti, 13,3" TFT displejem, grafikou ATI Mobility-M, zvukem Creative s optickým výstupem 5.1, 40X CD-ROM mechanikou, Windows98 a Wordem 2000; druhý model je určen pro ještě náročnější zákazníky a liší se od prvého tím, že obsahuje procesor Intel Pentium III na 800 MHz, 128 MB paměti, 14.1" TFT displej a 56K modem.

O společnosti: Actebis Holding GmbH. byla založena v roce 1986 v Německu. Actebis má v současné době zastoupení ve 13 evropských zemích a s plánovaným obratem přes 7 miliard DEM pro rok 2000, desítkami distribučních smluv a více než 2300 zaměstnanci patří k malé skupině největších distribučních IT firem v Evropě. V Čechách byla 100% vlastněná pobočka, Actebis Computer s.r.o., založena v září 98. V současné době je distributorem firem A-MAX, Creative Labs, Edimax, Fujitsu, Gigabyte, Hewlett-Packard, Hitachi, Chaintech, IBM (disky), IOMega, Lite-On, Logitech, Matrox, Memorex, Mustek, Quantum, Seagate a vlastní značky Targa.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce