Válečná strategie Company of Heroes 3 odhalena, české titulky nechybí

Odpočet skončil a my jsme se podle očekávání dočkali odhalení třetího dílu legendární série Company of Heroes.

Po uplynutí tajemné časomíry jsme se nakonec nedočkali DLC ani rozšíření, ale plnohodnotného pokračování válečné série Company of Heroes, která ve svém třetím dílu dorazí na PC už koncem roku 2022, a s českými titulky. Hru si ale budete moci vyzkoušet mnohem dříve díky plánovanému alfatestu, do kterého se můžete přihlásit skrze oficiální stránky

Company of Heroes 3 přináší příběhy ze série, které se odehrávají přímo v terénu, na zbrusu novém válečném bojišti a odhaluje nové autentické taktiky, frakce a spoustu dosud nevyprávěných příběhů z druhé světové války. Středomoří je místem rozmanitosti, od větrných italských horských průsmyků až po drsné severoafrické pouště a pobřežní výhledy. Na této nové frontě vede rychlost.

Těšit se můžeme na mnohem svižnější hratelnost a nový taktický zážitek. Vše je poháněno Essence Engine 5, novou technologií strategie v reálném čase od Relicu. Na dynamické mapě kampaně hráči velí pozemním, vzdušným a námořním silám, aby znovu ovládli pevninu Itálie od jednotek Osy. Dlouhodobá rozhodnutí, která uděláte, ovlivní nejen bitvy, které bojujete, ale i samotný příběh války.

V režimech pro jednoho hráče poskytuje Full Tactical Pause hráčům novou úroveň taktické kontroly na bojišti. Zmrazením akce budou hráči, kteří se rozhodli použít Full Tactical Pause, schopni koordinovat všechny své akce najednou a detailně promyslet každý svůj pohyb, aniž by museli dělat vše v reálném čase.

"Jsme nadšení, že hráči mohou hru vyzkoušet už v pre-alfa fázi a my můžeme získat tak jejich cenou zpětnou vazbu", řekl Justin Dowdeswell, generální ředitel Relic Entertainment. "Tuto hru již vyvíjíme několik let s několika fantastickými členy naší komunity, kteří nám pomáhají poskytovat konzistentní a smysluplnou zpětnou vazbu na každém kroku vývojového procesu. Jsme připraveni tento program masivně rozšířit s našimi fanoušky po celém světě prostřednictvím našeho vývojového programu CoH, který umožnila skvělá platforma Games2Gether od Amplitude Studios."

Kvůli alfatestu tu máme dostupné i hardwarové požadavky. 

Minimální požadavky

  • Procesor: Intel i5 8 generace nebo ekvivalent
  • Paměť: 8GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce 1060 nebo ekvivalent, 4GB VRAM

Doporučené požadavky

  • Procesor: Intel i7 8 generace nebo ekvivalent
  • Paměť: 16GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce 1070 nebo ekvivalent, 8GB VRAM
 

Zdroj: TZ

Diskuze (1) Další článek: Hororovka Ghostwire: Tokyo byla odložena na začátek příštího roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,