Válečná strategie Men of War dostane v příštím roce pokračování

Klasických RTS strategií vychází docela málo. Série Men of War už je tu s námi pěkných pár let a na příští rok chystá další velké pokračování.

Strategická série Men of War má už několik dílů, přičemž každý se zaměřuje na jiné historické období či válečný konflikt. Ve velkém pokračování Men of War II se opět vrátíme do druhé světové války, kde nás čekají nové jednotky, příběhy, bojiště a spoustu dalšího. Tvůrci ze studia Best Way uvádějí, že si dávají záležet na historické přesnosti. Přesné datum vydání zatím neznáme, ale Men of War II by mělo dorazit na PC během příštího roku.

Západní i východní fronta budou vypadat lépe než kdy před tím díky nové grafice. Oproti předchozím dílům tvůrci slibují výrazný pokrok, a to nejen po grafické stránce. Posunout by se měla i úroveň umělé inteligence

Ohledně herních módů nebudou chybět multiplayerové bitvy. Můžete s ostatními hráči válčit proti sobě nebo naopak spolupracovat. Zároveň je součástí Men of War II i dvojice příběhových kampaní, kde si zahrajete za Spojence a Sověty. Vaším nepřítelem bude v obou případech Třetí říše. 

Vývojáři i tentokrát dají komunitě k dispozici nástroje na tvorbu modifikací, ve kterých bude možné tvořit vlastní scénáře. Sdílet s ostatními je pak budete moci skrz Steam Workshop. Men of War II by se ale mělo objevit i na dalších digitálních distribucích na PC. 

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Fanoušci oživili multiplayer závodů Motorstorm. Možná přibydou i další hry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách