Valve: Blbci by měli platit více

Gabe Newell, šéf studia Valve, by v budoucnosti rád viděl systém, ve kterém by různé skupiny hráčů platily různé poplatky. Vše by se podle měj mělo odvíjet od vašeho vztahu ke komunitě - a od vztahu komunity k vám.

"Videoherní průmysl má tenhle špatný model, ve kterém všichni platí stejnou cenu," řekl Newell v rozhovoru pro Develop. "Je to něco, co bychom v budoucnosti v rámci naší filozofie chtěli vylepšit."

"Příkladem mohou být - a je to něco, co bychom jako herní trh měli brát lépe na zřetel - platby podle toho, jak zábavné je hraní s určitým zákazníkem. Když se někteří lidé připojí na server, chce s nimi hrát tuna dalších."

"Někteří zase donutí ostatní ze hry odejít. Měli bychom mít způsob, jak toto zachytit. Měli bychom mít způsob, jak odměnit hráče, kteří jsou pro komunitu přínosem."

"V praxi by tedy měl oblíbený člověk za své chování v Team Fortress 2 dostat Dota 2 zdarma. Na druhou stranu, opravdový blbec, i když by mohl hrát, by měl za hru zaplatit plnou cenu a také by měl zaplatit další stovku dolarů, pokud by chtěl voice chat."

Zdroj: Develop

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |