Valve by se nebránilo remaku HL1

Slibný fanouškovský HL2 mod Black Mesa sice vypadá skvěle (mohl by už konečně vyjít), ale co kdyby se remaku prvního Half-Life zhostilo samo Valve? Gabe Newell, jeden ze zakladatelů společnosti, to označil za zajímavou vyhlídku.

"Ne, myslím, že bychom přišli s novými věcmi," odpověděl Newell na otázku, zda by v remaku použili obsah z originálu. "Myslím to tak, že jsme nyní mnohem lepší herní designéři. Rozhodně by byla zábava vytvořit remake."

Naději ale brzy utnul: "Nabízí se nám někonečný zástup příležitostí. Myslím, že bychom spíše měli myslet na budoucnost. Víte, je zábava přemýšlet nad takovými věcmi, ale většinou je lepší hledět vpřed než se ohlížet za sebe."

Což pravděpodobně znamená, že se budeme muset spokojit s dříve zmíněným projektem fanoušků. Ten se mimochodem dočkal zajímavé novinky - hudební skladatel modu prohlásil, že dokončil práce na soundtracku. Ukázku si můžete poslechnout zde.

Zdroj: Steamcast

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A