Valve hodlá uspíšit vydání Doty 2

Původní plány se rozpadly, nyní jde o to dostat hru k hráčům co nejdříve.
Valve hodlá uspíšit vydání Doty 2

Dota 2 se na pulty obchodů dostane pravděpodobně o dost dříve, než jste čekali. Jak napsal na oficiálním blogu IceFrog, jeden z designérů původního modu pro Warcraft 3, přepracovalo Valve své plány a rozhodlo se hru vypustit s předstihem s menším počtem hrdinů.

"Naším původním plánem bylo strávit další rok nebo více v betě, kdy bychom do hry přidávali nové možnosti a pomalu rozšiřovali počet hrdinů, až bychom se vyrovnali Dotě 1," napsal IceFrog. "V té chvíli bychom Dotu 2 vypustili do světa."

VIDEO: 4793 'DotA 2 - Gamescom 2011 trailer'

"Jenže zpětná odezva, která se na nás valí ze všech stran, nasvědčuje tomu, že lidé chtěji hru prostě hrát, i když nám stále zbývá implementovat tuna hrdinů. Také jsme zjistili, že lidé, kteří už betu hrají, se nemůžou dočkat, až své zápasy ukážou ostatním. Takže jsme se rozhodli, že náš původní plán byl špatný."

"Vítejte v našem novém plánu: Vezmeme současnou verzi Doty 2, která obsahuje hrdiny z šampionátu The International, a vydáme ji, co nejrychleji to půjde."

Zdroj: Dota 2 blog
Dostupné pro: PC
Žánr: Strategie | MOBA
Výrobce: Valve
Začátek prodeje: 2011?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |