Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 se opozdí

Očekávané upírské RPG nedorazí tak brzy, jak bychom si přáli.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 rozjásalo svým oznámením prakticky všechny hráče a dalo jim naději na další pořádnou hru s krvežíznivými nočními tvory. Naše naděje sice nejsou ani zdaleka fuč, ale na jejich potvrzení si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Vývojáři ze studia Hardsuit Labs totiž oznámili, že místo plánovaného prvního kvartálu příštího roku se dočkáme Vampire až později v průběhu roku 2020.

"Máme zodpovědnost za to, abychom se vyhnuli některým problémům, které doprovázely první hru. O ní asi všichni víme, že vyšla až příliš brzy. Během posledních pár měsíců jsme si vyjasnili, že kdybychom se drželi původního data vydání, riskovali bychom zopakování této chyby. A toho se nedopustíme," napsali Hardsuit Labs ve svém vyjádření. "Nebylo to pro nás snadné rozhodnutí ani první volba. Během roku 2019 jsme se snažili náš proces vývoje zlepšit a zvětšovat svůj tým. Zanedlouho ale vyšlo najevo, že ani to nám nedovolí včas dodat kvalitu, kterou jsme slíbili," pokračovalo vývojářské studio.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 dorazí na PC, Xbox One a PS4 během příštího roku.

Váš názor Další článek: Unikla přepracovaná podoba filmového Sonica, vypadá dobře

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Velký srovnávací test chytrých telefonů do 7 000 Kč. Slušná cena, kde už můžete chtít něco navíc

Velký srovnávací test chytrých telefonů do 7 000 Kč. Slušná cena, kde už můžete chtít něco navíc

Vybrali jsme sedm telefonů s cenou do 7 000 Kč. Jelikož tvoří nižší střední třídu, už od nich lze mít nějaká očekávání. Dají se také chápat jako telefony pro studenty, kteří mohou mít hluboko do kapsy, ale potřebují schopného digitálního parťáka.

Jakub Michlovský
Srovnávací testSmartphone
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Nokia 9210 Communicator. Před 22 lety hi-tech, dnes by se nám z tolika tlačítek zamotala hlava

Nokia 9210 Communicator. Před 22 lety hi-tech, dnes by se nám z tolika tlačítek zamotala hlava

** Přesně před 22 lety představila Nokia svůj legendární model 9210 ** Třetí generace komunikátorů přinesla mnohá vylepšení ** Jako první Nokia běžel na Symbianu (S80), uměl fungovat jako fax

Tomáš HolčíkFilip Kůžel
RetroLegendyVideo

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách