Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 byl téměř zrušen, prozradil vydavatel

Po dlouhé době plánování a přemýšlení se tým nakonec rozhodl ve vývoji pokračovat.

Očekávané pokračování kultovního RPG Vampire: The Masquerade - Bloodlines má za sebou velmi dlouhou a trnitou cestu, která ještě stále není u konce. Zatímco je titul stále ve vývoji, nejnovější rozhovor s vedoucím vydavatelství Paradox Interactive, které převzalo práce na hře od původních tvůrců ve spolupráci s novým týmem, odhalilo některé zajímavé detaily. Vydavatel byl totiž dost blízko tomu projekt zcela zrušit. 

"Když jsme převzali hru od původních vývojářů, měli jsme dlouhou debatu o tom, zda projekt zcela zastavit nebo pokračovat ve vývoji," řekl Fredrik Wester, CEO společnosti. "Byli jsme připraveni vývoj zcela zrušit. Nakonec jsme ale měli některé nápady, které nás přesvědčili, abychom pokračovali. Nyní máme velkou naději, že se titul povede a bude to přesně to, po čem hráči touží."

Nové studio, které se o vývoj stará se nám teprve má odhalit, Paradox ale slibuje, že je vývoj v dobrých a zkušených rukou. 

Váš názor Další článek: Hazard Zone z nového Battlefieldu odhalena. Jde o kombinaci Tarkova a Division

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Recenze hry Prodeus. Retro střílečka jak má být

Recenze hry Prodeus. Retro střílečka jak má být

Tenhle titul funguje jako stroj času a má sílu vás přenést o 30 let zpět. Proč toho nevyužít?

Ladislav Novák
ProdeusRecenze

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách