Vánoce na Doupěti: iOS hry, slevy na Click2Play a GoW 3 kódy

Buďte fanoušky Doupě.cz a můžete dostat kódy pro iOS hry, Gears of War 3 season passy, či kredity na Click2Play.

Vánoce, kdo by je neměl rád. Sníh (i když letos to na něj nevypadá), pohoda, vánoční stromky a ozdoby, kapr s bramborovým salátem a hlavně dárečky. Pokud chcete mít letos o něco bohatší herní nadílku, sledujte stránku Doupě.cz na Facebooku, kde v průběhu následujících týdnů budeme rozdávat různé kódy našim fanouškům. Žádná obecná pravidla nejsou, prostě sledujte Facebook a čas od času se objeví zpráva oznamující, co máte udělat pro zisk kódu. Jednou to může znamenat odpovědět na lehkou otázku, jindy bude stačit si prostě říct jako první. Jen jedna podmínka tu je, každý registrovaný uživatel na Facebooku bude moci získat jen jeden kód. Chceme prostě obdarovat co nejvíce fanoušků. Co pro vás přesně budeme mít?

Klíče s kredity pro digitální distribuční systém Click2Play

(poskytl Comgad)

logo.pngKódy s hodnotou 500 kreditů vám umožní si koupit libovolné dvě hry se slevou 20 % prostřednictvím digitální distribuční služby Click2Play, případně je můžete použít pro postoupení na 3. úroveň vašeho profilu, díky čemu získáte trvalou slevu 8 % na všechno.

Klíče na iOS hry od firem Gameloft a Polarbit

V zásobě máme klíče pro hry Modern Combat 3, Adventures of Tintin, Gangstar Rio od Gameloftu a Reckless Getaway, Raging Thunder 2 a Wave Blazer od Polarbitu.

gang.jpg modern.jpg tintin.jpg
Hry od Gameloft

race.jpg reckless.jpg wave.jpg
Hry od Polarbit

Season pass kódy pro Gears of War

(poskytl Microsoft CZ)

Season pass, který na Live stojí 2400 Microsoft Points vám poskytne slevu o výši 33 % na plánované čtyři rozšiřující DLC pro výtečné Gears of War 3. První už je venku a další budou vycházet každé čtvrtletí. Majitelé Season Passu navíc získají exkluzivní skin pro zbraň.

VIDEO: 4855 'Gears of War 3 - Dust to Dust trailer'

Sledujte Facebook stránku Doupě.cz