Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?

Zajímavá nabídka, co říkáte? Kdo by si nechal ujít příležitost, aby jeho jméno bylo ztvárněno v pokračování tak úspěšné hry, jakou byl Metal Gear Solid. Pocit, že právě vaše jméno by mohli shlédnout statisíce hráčů po celém světě je jistě uchvacující. Pro mnohé by to byla lepší odměna, než vystřelení do vesmíru či vaše jméno jako pojmenování asteroidu. Máte chuť jít do toho? Stále ještě můžete!
Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?
Společnost Konami, která stojí za původní hrou Metal Gear Solid i jejím nadcházejícím pokračováním, jež by se mělo objevit snad ještě v letošním roce (i když některé zdroje uvádějí jako datum vydání rok 2002), přichází s nabídkou pro všechny nedočkavé fanoušky. I když mnozí ji považují pouze za protřelý reklamní tah (díky, že jsi mi otevřel oči Martine ;-), myslím, že každý musí uznat, že má něco do sebe a je zajímavá. O co tedy jde?

Bezplatně můžete zadat své jméno, datum narození, krevní skupinu (pokud je vám známá) do formuláře na stránce: http://www.konami.co.jp/kcej/products/mgs2/mgs2name/index_e.html. V červenci letošního roku budou ze zadaných dat vybráni nejlepší adepti (není známo podle jakého klíče se bude vybírat) a jimi zadané údaje se pak objeví ve hře na psích známkách (kovové plíšky s vyraženými údaji) u nepřátelských vojáků. Při značné dávce štěstí tu tedy existuje určitá šance, že během hraní MGS2 zastřelíte v roli Solid Snaka sami sebe. Nemusím být věštcem, abych si dokázal představit ty srdceryvné scény s bleskajícím fotoaparátem před počítačem, kdy takový šťastlivec zve k monitoru celou rodinu včetně nahluchlé babičky a tatíka, který hry nemůže ani cítit.

Jediné co tedy musíte udělat, aby vás potkalo takové štěstí, je kliknout na výše uvedený link a podle pravdy vyplnit požadované údaje. Pokud neznáte svou krevní skupinu, nic se neděje, v nabídce možností je i položka Unknown. Hodně štěstí!

Více informací o Metal Gear Solid 1 a 2 hledejte v odkazech na konci článku.

Metal Gear Solid 2Metal Gear Solid 2

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A