Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?

Zajímavá nabídka, co říkáte? Kdo by si nechal ujít příležitost, aby jeho jméno bylo ztvárněno v pokračování tak úspěšné hry, jakou byl Metal Gear Solid. Pocit, že právě vaše jméno by mohli shlédnout statisíce hráčů po celém světě je jistě uchvacující. Pro mnohé by to byla lepší odměna, než vystřelení do vesmíru či vaše jméno jako pojmenování asteroidu. Máte chuť jít do toho? Stále ještě můžete!
Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?
Společnost Konami, která stojí za původní hrou Metal Gear Solid i jejím nadcházejícím pokračováním, jež by se mělo objevit snad ještě v letošním roce (i když některé zdroje uvádějí jako datum vydání rok 2002), přichází s nabídkou pro všechny nedočkavé fanoušky. I když mnozí ji považují pouze za protřelý reklamní tah (díky, že jsi mi otevřel oči Martine ;-), myslím, že každý musí uznat, že má něco do sebe a je zajímavá. O co tedy jde?

Bezplatně můžete zadat své jméno, datum narození, krevní skupinu (pokud je vám známá) do formuláře na stránce: http://www.konami.co.jp/kcej/products/mgs2/mgs2name/index_e.html. V červenci letošního roku budou ze zadaných dat vybráni nejlepší adepti (není známo podle jakého klíče se bude vybírat) a jimi zadané údaje se pak objeví ve hře na psích známkách (kovové plíšky s vyraženými údaji) u nepřátelských vojáků. Při značné dávce štěstí tu tedy existuje určitá šance, že během hraní MGS2 zastřelíte v roli Solid Snaka sami sebe. Nemusím být věštcem, abych si dokázal představit ty srdceryvné scény s bleskajícím fotoaparátem před počítačem, kdy takový šťastlivec zve k monitoru celou rodinu včetně nahluchlé babičky a tatíka, který hry nemůže ani cítit.

Jediné co tedy musíte udělat, aby vás potkalo takové štěstí, je kliknout na výše uvedený link a podle pravdy vyplnit požadované údaje. Pokud neznáte svou krevní skupinu, nic se neděje, v nabídce možností je i položka Unknown. Hodně štěstí!

Více informací o Metal Gear Solid 1 a 2 hledejte v odkazech na konci článku.

Metal Gear Solid 2Metal Gear Solid 2

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A