Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?

Zajímavá nabídka, co říkáte? Kdo by si nechal ujít příležitost, aby jeho jméno bylo ztvárněno v pokračování tak úspěšné hry, jakou byl Metal Gear Solid. Pocit, že právě vaše jméno by mohli shlédnout statisíce hráčů po celém světě je jistě uchvacující. Pro mnohé by to byla lepší odměna, než vystřelení do vesmíru či vaše jméno jako pojmenování asteroidu. Máte chuť jít do toho? Stále ještě můžete!
Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?
Společnost Konami, která stojí za původní hrou Metal Gear Solid i jejím nadcházejícím pokračováním, jež by se mělo objevit snad ještě v letošním roce (i když některé zdroje uvádějí jako datum vydání rok 2002), přichází s nabídkou pro všechny nedočkavé fanoušky. I když mnozí ji považují pouze za protřelý reklamní tah (díky, že jsi mi otevřel oči Martine ;-), myslím, že každý musí uznat, že má něco do sebe a je zajímavá. O co tedy jde?

Bezplatně můžete zadat své jméno, datum narození, krevní skupinu (pokud je vám známá) do formuláře na stránce: http://www.konami.co.jp/kcej/products/mgs2/mgs2name/index_e.html. V červenci letošního roku budou ze zadaných dat vybráni nejlepší adepti (není známo podle jakého klíče se bude vybírat) a jimi zadané údaje se pak objeví ve hře na psích známkách (kovové plíšky s vyraženými údaji) u nepřátelských vojáků. Při značné dávce štěstí tu tedy existuje určitá šance, že během hraní MGS2 zastřelíte v roli Solid Snaka sami sebe. Nemusím být věštcem, abych si dokázal představit ty srdceryvné scény s bleskajícím fotoaparátem před počítačem, kdy takový šťastlivec zve k monitoru celou rodinu včetně nahluchlé babičky a tatíka, který hry nemůže ani cítit.

Jediné co tedy musíte udělat, aby vás potkalo takové štěstí, je kliknout na výše uvedený link a podle pravdy vyplnit požadované údaje. Pokud neznáte svou krevní skupinu, nic se neděje, v nabídce možností je i položka Unknown. Hodně štěstí!

Více informací o Metal Gear Solid 1 a 2 hledejte v odkazech na konci článku.

Metal Gear Solid 2Metal Gear Solid 2

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A