Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?

Zajímavá nabídka, co říkáte? Kdo by si nechal ujít příležitost, aby jeho jméno bylo ztvárněno v pokračování tak úspěšné hry, jakou byl Metal Gear Solid. Pocit, že právě vaše jméno by mohli shlédnout statisíce hráčů po celém světě je jistě uchvacující. Pro mnohé by to byla lepší odměna, než vystřelení do vesmíru či vaše jméno jako pojmenování asteroidu. Máte chuť jít do toho? Stále ještě můžete!
Vaše jméno v Metal Gear Solid 2?
Společnost Konami, která stojí za původní hrou Metal Gear Solid i jejím nadcházejícím pokračováním, jež by se mělo objevit snad ještě v letošním roce (i když některé zdroje uvádějí jako datum vydání rok 2002), přichází s nabídkou pro všechny nedočkavé fanoušky. I když mnozí ji považují pouze za protřelý reklamní tah (díky, že jsi mi otevřel oči Martine ;-), myslím, že každý musí uznat, že má něco do sebe a je zajímavá. O co tedy jde?

Bezplatně můžete zadat své jméno, datum narození, krevní skupinu (pokud je vám známá) do formuláře na stránce: http://www.konami.co.jp/kcej/products/mgs2/mgs2name/index_e.html. V červenci letošního roku budou ze zadaných dat vybráni nejlepší adepti (není známo podle jakého klíče se bude vybírat) a jimi zadané údaje se pak objeví ve hře na psích známkách (kovové plíšky s vyraženými údaji) u nepřátelských vojáků. Při značné dávce štěstí tu tedy existuje určitá šance, že během hraní MGS2 zastřelíte v roli Solid Snaka sami sebe. Nemusím být věštcem, abych si dokázal představit ty srdceryvné scény s bleskajícím fotoaparátem před počítačem, kdy takový šťastlivec zve k monitoru celou rodinu včetně nahluchlé babičky a tatíka, který hry nemůže ani cítit.

Jediné co tedy musíte udělat, aby vás potkalo takové štěstí, je kliknout na výše uvedený link a podle pravdy vyplnit požadované údaje. Pokud neznáte svou krevní skupinu, nic se neděje, v nabídce možností je i položka Unknown. Hodně štěstí!

Více informací o Metal Gear Solid 1 a 2 hledejte v odkazech na konci článku.

Metal Gear Solid 2Metal Gear Solid 2

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A