Vaše loď ve Fallen Order poslouží jako hub pro cestování a spoustu aktivit

V novém hvězdném dobrodružství budete mít i vlastní loď.

Včera jsme byli svědky prvních záběrů ze hry Star Wars Jedi: Fallen Order a prozatím to vypadá jako skvělý mix Uncharted, Dark Souls a The Force Unleashed. Mnozí fanoušci si pod videem ihned začali stěžovat na striktně lineární průchod, což u prezentací dává smysl. Hned v zápětí dorazila na internet informace, že bude hra rozhodně o dost volnější a otevřenější. 

Především dostaneme svou vlastní loď jménem Stinger Mantis, která bude sloužit jako hub a vaše domácí prostředí. Chybět nebude galaktická mapa, na které budete moci sami volit cestování, obytné prostory a různé aktivity. Cestování lodí také probíhá v reálném čase bez jediného loadingu a nahrávání.

E3: První záběry ze Star Wars Jedi připomínají Uncharted i Force Unleashed

E3: První záběry ze Star Wars Jedi připomínají Uncharted i Force Unleashed

Vzhled své lodi si budete moci upravit dle libosti a na každé planetě, kde přistanete poslouží jako hub, do kterého se budete moci vracet, doplnit si vybavení, roztřídit body zkušeností a pokecat s NPC postavami, díky čemuž se dozvíte více o příběhu a postavách v něm. 

Vypadá to tedy, že zážitek bude o dost otevřenější, než co jsme měli možnost vidět v ukázce. Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu letošního roku pro PC, PS4 a Xbox One. Více o hře se dozvíme už dnes na konferenci Microsoftu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce