Ve hře Memories of Mars budete přežívat na rudé planetě

Nový sci-fi survival vyšel už včera na PC a konzole. Vyzkoušíte?

505 Games a Limbic Entertaiment včera oznámili vypuštění do světa hry Memories of Mars. Ta je od včerejšího dne celosvětově digitálně dostupná pro PlayStation 4, Xbox One a PC za cenu 430 Kč.

Hráč se probudí jako "klon", který zůstal na rudé planetě, na Marsu. Hra se odehrává ve sto let vzdálené budoucnosti, kde musíte prozkoumat terén a postavit obyvatelnou usedlost, bojovat proti různým nebezpečím včetně podivných nepřátel, extrémních podmínek a proti dalším přeživším jako jste vy. Hráč také odhalí události, které vedly k této situaci a bude si klást otázku: Dostanu se odsud?

Základní prvky hry

• Prozkoumejte a objevte: Prozkoumejte více než 16 km marťanské krajiny s pouštními krátery, kaňony či skálami. Navštivte více než 120 zajímavých míst, včetně opuštěných měst, dolů a průmyslových zařízení.

Přežijte. Postarejte se o své základní potřeby a spolupracujte nebo konkurujte jiným klonům, abyste shromáždili zdroje, 3D tiskněte všechno své vybavení a vytvořte základnu, od funkčního modulu po působivou pevnost obsahující pokročilé pracovní stanice. Existují upgradovatelné dovednosti a stovky položek, které vám přizpůsobí váš zážitek.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A