Ve vývoji je mobilní hra z univerza Destiny. Tvrdí to hned několik zdrojů

Chystá Bungie taktéž skok do mobilní branže?

Hned několik zdrojů blízkých plátku The Game Post tvrdí, že je na cestě mobilní sci-fi hra z univerza Destiny. Na hře by mělo údajně pracovat samotné studio Bungie ve spolupráci s NetEase. Spekulace podporuje také zmínka na LinkedInu jednoho z vývojářů, který pracuje na "neoznámení FPS mobilní hře" společně s Bungie a NetEase. Náhoda?

The Game Post sleduje situaci kolem projektů Bungie už delší dobu, takže se dá dost možně předpokládat, že má o jejich plánech větší přehled. V tuto chvíli jde však prozatím pouze o dohady, které nám tvůrci musí buď potvrdit, nebo vyvrátit. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Fantasy adventura Forspoken se opět odkládá. Letos si ji nezahrajeme

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,