Ve vývoji je nový Tomb Raider. Pracují na něm Crystal Dynamics a využije Unreal Engine 5

Lara je povolána zpět do akce.

Bylo naprosto jasné, že novodobou trilogií dobrodružství Lary Croft neskončí a studio Crystal Dynamics vskutku oficiálně oznamují další díl ságy Tomb Raider. Ten teprve začal svou vývojovou cestu a poběží na Unreal Engine nejnovější generace. 

"Crystal Dynamics jsou nadšeni, že mohou být součástí rodiny Unreal Engine 5," nechal se slyšet generální manažer studia, Dallas Dickinson. "Nový engine znamená novou éru vyprávění a nové herní zážitky. Jsme tedy potěšeni, že můžeme oznámit vývoj nového dílu Tomb Raider."

Informací je zatím poskromnu, nová hra by ale měla sjednotit všechny časové a příběhové linky série. Příběh by se totiž měl odehrávat už poté, co se z Lary stane ostřílená "vykrádačka hrobek", od jejího originu se tedy posouváme na opačnou stranu životního spektra. Uvidíme, co z toho nakonec bude. 

Diskuze (8) Další článek: Recenze hry Catie in Meowmeowland. Slovenský Samorost vás zaručeně rozesměje

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC