Ve Wild Hearts spoutáme rozzuřená monstra. EA a Koei Tecmo společně připravují lovecké RPG

Program EA Originals nekončí. Tentokrát z něj vzejde nová značka Koei Tecmo.

Série Monter Hunter je docela ojedinělá záležitost. Možná, že se ale chystá její konkurence. Koei Tecmo společně s EA představilo Wild Hearts, které stojí na velmi podobných základech. Zvířata zdejšího světa inspirovaného feudálním Japonskem kdysi byla klidnými stvořeními, ale to už dnes neplatí. Svojí zuřivostí ničí rovnováhu světa a vy se jim musíte postavit, aby opět zavládl klid.

Každé monstrum se vyvíjelo podle toho, ve kterém prostředí žije. Na zasněžených pláních tak najdete ledového vlka. V teplejších oblastech pak nechybí lávová opice. Postavíte se proti nim nejen s klasickými zbraněmi jako jsou meče nebo luky. V prvním traileru je jasně vidět, že lovci budou moci používat velké bomby a stavět si věžičky s rozmanitými funkcemi, které jim pomohou získat taktickou výhodu. Do akce se očividně budeme moci pustit i v kooperaci.

Wild Hearts z prvních záběrů nevypadají špatně a uznáváme, že by Monster Hunter potřeboval obstojnou konkurenci. Obzvlášť nyní je pro ni výborná příležitost, protože zatím žádný z dílů nevyšel na současnou generaci konzolí, pokud tedy nepočítáme zpětnou kompatibilitu. Vydání je plánované na 17. února 2023 pro PC, PlayStation 5, Xbox Series S|X, ale v dnešní době odkladů bychom to nebrali jako samozřejmost.

Zdroj: EA

Váš názor Další článek: Jaké hry vyjdou v říjnu 2022: Call of Duty, Bayonetta 3, NHL 23, Gotham Knights a další

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách