Věděli jste o této vychytávce pro PS4? Skryté trofeje lze zobrazit

Sem tam se i těm nejprotřelejším hráčům stane, že narazí na něco, co je vůbec nenapadlo hledat. Teď velkou část hráčského světa překvapila "novinka" z roku 2016.
Věděli jste o této vychytávce pro PS4? Skryté trofeje lze zobrazit

Některé funkce PlayStationu i ostatních platforem bývají tak ukryté, že si jich většina hráčů vůbec nevšimne. Mezi jednu z nich patří možnost zobrazit skryté trofeje. Funkci PlayStation přidal v roce 2016 a mnohé hráče tak zřejmě ani nenapadlo ji zkoumat, pokud už dříve zkoušeli zjistit, co udělat pro zisk skryté trofeje.

"Měl jsem PlayStation 4 pět let, ale teprve dnes jsem zjistil, že je možné zobrazit, co musíte udělat pro zisk skryté trofeje. Stačí ji rozkliknout a zmáčknout čtvereček," napsal jeden z uživatelů Redditu. Jeho příspěvek si získal více než sedmadvacet tisíc pozitivních reakcí. Toto odhalení očividně přišlo vhod mnoha hráčům, kteří se okamžitě vrhli na Twitter a přidali k dobru vtipné odpovědi na nečekané zjištění.

"Jak vám po tomto ještě můžu věřit? Co ještě skrýváte? Myslím, že potřebujeme manželskou poradnu"

"Cože?!"

"Proto byste si měli vždy číst systémové aktualizace" sděluje hráčům obrázek, který nahrál účet PlayStation UK s oznámením, že tato funkce byla přidána do systémového software v aktualizaci 4.0 z roku 2016.

Hráči na Twitteru byli prostě a jednoduše překvapení. Začali navíc přidávat i další skryté funkce, které PlayStation má. Pokud třeba zmáčknete dvakrát za sebou PS tlačítko, přepínáte mezi dvěma posledními obrazovkami, které jste měli otevřené. Můžete tak jednoduše skákat mezi chatem s kamarády a hrou. I já přiznávám, že jsem o této vychytávce nevěděl. Vy ano?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A