Vedení Take-Two mění názor na virtuální realitu. San Andreas je jen začátek

Ještě loni se CEO společnosti Take-Two vyjadřoval ohledně VR her v tom smyslu, že ho moc nenadchly. Z posledního reportu pro investory to ale vypadá, že se jeho názor změnil.

Take-Two už má ve svém portfoliu pár záležitostí pro virtuální realitu a vypadá to, že počet takových her se bude rozrůstat. S VR headsetem si můžete zahrát například výbornou detektivku L.A. Noire: The VR Case Files, Borderlands 2 VR a na nedávné prezentaci Oculus Connect bylo oznámeno GTA: San Andreas pro Oculus Quest 2. Strauss Zelnick, CEO společnosti, uvádí, že je virtuální realita velmi zajímavá a společnost toho po San Andreas připravuje víc. 

"Vždy jsme říkali, že chceme být tam, kde je náš zákazník a když se poprvé objevila VR jako potenciální technologie, tak mi přišla zajímavá a říkal jsem, že se do ní aktivně zapojíme, ale zároveň jsem k ní byl skeptický," říká Zelnick. "Rockstar už na VR dostal L.A. Noire. NBA 2K přišlo na VR. Jsem si jistý, že budeme mít i v budoucnu více titulů pro virtuální realitu."

Zatím do tohoto výčtu spadají jen hry, které si můžete zahrát i na klasických platformách. Je tedy otázkou, jestli Take-Two bude i v následujících letech pokračovat v tomto stylu nebo se od jeho studií dočkáme něčeho exkluzivního pro virtuální realitu. Vůbec bychom se ale nezlobili, kdyby se po San Andreas dostalo i na další ikonické díly série GTA. 

Zdroj: UploadVR

Váš názor Další článek: Hororový Scorn se oficiálně odkládá na příští rok

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,