Vedení Take-Two mění názor na virtuální realitu. San Andreas je jen začátek

Ještě loni se CEO společnosti Take-Two vyjadřoval ohledně VR her v tom smyslu, že ho moc nenadchly. Z posledního reportu pro investory to ale vypadá, že se jeho názor změnil.

Take-Two už má ve svém portfoliu pár záležitostí pro virtuální realitu a vypadá to, že počet takových her se bude rozrůstat. S VR headsetem si můžete zahrát například výbornou detektivku L.A. Noire: The VR Case Files, Borderlands 2 VR a na nedávné prezentaci Oculus Connect bylo oznámeno GTA: San Andreas pro Oculus Quest 2. Strauss Zelnick, CEO společnosti, uvádí, že je virtuální realita velmi zajímavá a společnost toho po San Andreas připravuje víc. 

"Vždy jsme říkali, že chceme být tam, kde je náš zákazník a když se poprvé objevila VR jako potenciální technologie, tak mi přišla zajímavá a říkal jsem, že se do ní aktivně zapojíme, ale zároveň jsem k ní byl skeptický," říká Zelnick. "Rockstar už na VR dostal L.A. Noire. NBA 2K přišlo na VR. Jsem si jistý, že budeme mít i v budoucnu více titulů pro virtuální realitu."

Zatím do tohoto výčtu spadají jen hry, které si můžete zahrát i na klasických platformách. Je tedy otázkou, jestli Take-Two bude i v následujících letech pokračovat v tomto stylu nebo se od jeho studií dočkáme něčeho exkluzivního pro virtuální realitu. Vůbec bychom se ale nezlobili, kdyby se po San Andreas dostalo i na další ikonické díly série GTA. 

Zdroj: UploadVR

Váš názor Další článek: Hororový Scorn se oficiálně odkládá na příští rok

Témata článku: , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách