Venku je trailer na novou frenetickou kombojku Hard West 2

Je libo pořádně si zastřílet na divokém západě.

Původní taktickou akci z izometrického pohledu jste možná minuli, na cestě je ale pokračování, které se ukazuje v premiérovém traileru. Hard West 2 není jen obyčejná westernovka, nýbrž temný výlet do divokého západu plný nadpřirozena, frenetické akce a čarodějnictví. 

Hra se chystá na Steam někdy v letošním roce. Prozatím se tedy mrkněte na trailer a hoďte si hru v případě nálady do seznamu přání. 

Váš názor Další článek: Fantasy MMO New World v hodinovém deníčku slibuje celou řadu novinek a vylepšení

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
17:07 | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru