Veteráni WoW se dočkají Classic serverů už koncem srpna

Blizzard oficiálně oznámil, kdy se můžeme těšit na návrat do dob, kdy World of Warcraft získal svoji slávu.
Veteráni WoW se dočkají Classic serverů už koncem srpna

World of Warcraft se vrátí ve své původní podobě už v srpnu a my se můžeme těšit na jízdu po zákoutích Azerothu jako za starých časů. Těšit se tak můžeme na všechno, co postupně z World of Warcraft udělalo nejhranější MMO na světě. Dá se očekávat, že nápor na servery a zájem o vanilla verzi WoWka bude určitě obrovský a Blizzard se tak chystá i několikrát je prozkoušet v testovacím provozu.

WoW Classic dostanou předplatitelé bez dalších poplatků

WoW Classic dostanou předplatitelé bez dalších poplatků

První z testů nás čeká už 22. a 23. května. Další potom 19. a 20. června a 18. a 19. července. Pokud přemýšlíte nad tím, co udělat pro to, abyste byli jedním z testerů, stačí mít zaplacené předplatné a doufat, že si vás Blizzard vybere. Pro nedočkavce potom bude klíčové ještě datum 13. srpna. To se totiž otevřou vrátka k vytváření postav a pokud tak nechcete skončit s náhodným jménem, stojí za zvážení si tento den zakroužkovat v kalendáři. Se svými postavami potom můžete vyběhnout do starého fantasy světa 27. srpna. Updaty potom budou přidávat obsah do hry v podobném duchu, jako tomu bylo při vydání hry.

d7f64647-bd3f-4413-b55b-3317937b13f5

Kromě spuštění serverů Classic verze hry se navíc Blizzard vytasil s fešnou sběratelskou edicí k oslavě patnáctého výročí World of Warcraft. Najdete v především ní nádhernou sošku Ragnara, podložku pod myš s mapou Azerothu, odznáček s Onyxií či speciálního mounta v závislosti na tom, kterou frakci zvolíte. Chystáte se vrátit ke klasickému WoWku?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce