Veteráni WoW se dočkají Classic serverů už koncem srpna

Blizzard oficiálně oznámil, kdy se můžeme těšit na návrat do dob, kdy World of Warcraft získal svoji slávu.
Veteráni WoW se dočkají Classic serverů už koncem srpna

World of Warcraft se vrátí ve své původní podobě už v srpnu a my se můžeme těšit na jízdu po zákoutích Azerothu jako za starých časů. Těšit se tak můžeme na všechno, co postupně z World of Warcraft udělalo nejhranější MMO na světě. Dá se očekávat, že nápor na servery a zájem o vanilla verzi WoWka bude určitě obrovský a Blizzard se tak chystá i několikrát je prozkoušet v testovacím provozu.

WoW Classic dostanou předplatitelé bez dalších poplatků

WoW Classic dostanou předplatitelé bez dalších poplatků

První z testů nás čeká už 22. a 23. května. Další potom 19. a 20. června a 18. a 19. července. Pokud přemýšlíte nad tím, co udělat pro to, abyste byli jedním z testerů, stačí mít zaplacené předplatné a doufat, že si vás Blizzard vybere. Pro nedočkavce potom bude klíčové ještě datum 13. srpna. To se totiž otevřou vrátka k vytváření postav a pokud tak nechcete skončit s náhodným jménem, stojí za zvážení si tento den zakroužkovat v kalendáři. Se svými postavami potom můžete vyběhnout do starého fantasy světa 27. srpna. Updaty potom budou přidávat obsah do hry v podobném duchu, jako tomu bylo při vydání hry.

d7f64647-bd3f-4413-b55b-3317937b13f5

Kromě spuštění serverů Classic verze hry se navíc Blizzard vytasil s fešnou sběratelskou edicí k oslavě patnáctého výročí World of Warcraft. Najdete v především ní nádhernou sošku Ragnara, podložku pod myš s mapou Azerothu, odznáček s Onyxií či speciálního mounta v závislosti na tom, kterou frakci zvolíte. Chystáte se vrátit ke klasickému WoWku?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A