Více o akcích Rage a Castle Wolfenstein

První zmínky o ohlášení nové hry Rage od id Software, která má být ze 60 % adrenalinovou střílečkou a zbytek doplní závodění po exteriérech, se objevily již o víkendu. John Carmack nyní odhalil další aspekty hry, respektive svého revolučního enginu v desetiminutové prezentaci jeho možností. Hráči tak mohou nahlédnout pod pokličku tvůrčího procesu, který má nová technologie rapidně zjednodušit. Nutno uznat, že písečné kaňony zatím vypadají více než lákavě.

 

Id Software nádavkem specifikoval obsah balení, ve kterém se k hráčům Rage dostane (zajímavá informace v kontextu s faktem, že dosud nebylo oznámeno ani datum vydání :o)). Verze na PC a konzoli Xbox 360 se bude rozkládat na dvou DVD discích, zatímco PS3 mutace se vejde na jedno médium blu-ray. Zároveň byl oznámen vývoj akce Castle Wolfenstein pro PS3 (mimo jiných platforem), ačkoliv o projektu tvůrci nepřinesli žádné nové informace – prioritu má nyní Rage.

Související informace (Rage):
Platforma: PC, Mac, PS3, Xbox 360
Žánr: Akce
Výrobce: id Software (
http://www.idsoftware.com/)
Vydavatel: neoznámen
Distributor v ČR: neoznámen
Homepage: zatím není

Předpokládané datum vydání: dosud neznámé

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |