PC | Akce

Video: Divoký západ v Lead & Gold

Vývojářský tým Fatshark představuje připravovanou multiplayerovou third-person střílečku Lead & Gold: Gangs of the Wild West za pomoci druhého traileru. Opět se octnete na profláknutém Divokém západě, kde se svou bandou lupičů budete moci například vykrást banku nebo vyzkoušet své rychlé či pomalé reakce v souboji muž proti muži. Bude záležet pouze na vás, jak si povedete a zda to někam v roli kovboje dotáhnete nebo upadnete do zapomnění.

lead_and_gold_12oct_2.jpg lead_and_gold_12oct_3.jpg 

Ale zpět ke zmíněnému druhému traileru, jež je plný přestřelek, krve, výbuchů a dalších věcí, které bezpochyby k Divokému západu patří.

 VIDEO: 2258 'Lead & Gold - druhý trailer'

Lead & Gold: Gangs of the Wild West by se měl na pultech obchodů objevit v zimě letošního roku nebo začátkem příštího, a to na konzole nové generace (Xbox 360 a PS3) a PC.

lead_and_gold_12oct_4.jpglead_and_gold_12oct_5.jpg

Zdroj: PCGames
Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce
Výrobce: Fatshark | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 8. dubna 2010
Váš názor Další článek: Seznam skladeb z LEGO Rock Band

Témata článku: , , , , , , , , ,Microsoft 365 pro rodiny nikdy nebyl levnější než teď. A máme trik, jak ušetřit ještě víc

Microsoft 365 pro rodiny nikdy nebyl levnější než teď. A máme trik, jak ušetřit ještě víc

**Microsoft 365 si můžete dopředu aktivovat až na 5 let. **Pokud předplatné prodloužíte o rodinnou variantu, počítá se celé období jako rodinná verze. **Můžete tedy kombinovat levnější předplatné pro jednotlivce s předplatným pro rodiny.

Petr Urban
SlevyMicrosoft 365Předplatné
Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách